جزئیات طرح یارانه تشویقی فجرانه

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به استقبال ۶۸ درصدی مشمولان از طرح فجرانه، گفت: از ابتدای این طرح تاکنون ۳۶ هزار میلیارد تومان کالای خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.

جزئیات طرح یارانه تشویقی فجرانه

آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا عسگریان معاون امور رفاهی در مورد استقبال مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه، اظهار داشت: با اجرای این طرح از ۱۸ بهمن تا کنون ۳۶ هزار میلیارد تومان کالا‌های خوراکی سر سفره مردم قرار گرفته است.

به گفته وی، از این رقم ۸ هزار میلیارد تومان سهم دولت و ۲۸ هزار میلیارد تومان سهم آورده مردم در طرح فجرانه است. میزان استقبال مردم از طرح فجرانه تا کنون به ۶۸ درصد رسیده است.
معاون امور رفاهی وزیر تعاون همچنین در مورد جمعیت استفاده کننده از طرح فجرانه گفت: تا کنون حدود ۱۴ میلیون خانوار با جمعیت بیش از ۴۲ میلیون نفر از طرح فجرانه استقبال کرده‌اند.
همچنین سید رضا یحیوی مشاور معاون رفاهی وزیر تعاون در مورد فروشگاه‌های همکار در طرح فجرانه می‌گوید: ۲۱۰ هزار فروشگاه خرد و زنجیره‌ای در سراسر کشور به این طرح پیوسته‌اند، همچنین دو فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و اسنپ مارکت نیز برای خرید غیر حضوری مردم از طرح یارانه تشویقی فجرانه در دستری مردم برای خرید غیر حضوری قرار دارند.

یحیوی این را هم یادآور شد، مرحله اول طرح فجرانه تا ۱۸ اسفند ادامه دارد و از آن به بعد شارژ منابع مرحله دوم به حساب سرپرستان خانوار در ۷ دهک کم درآمد انجام می‌شود.
یحیوی در مورد استقبال دهک‌ها از طرح فجرانه، عنوان کرد که در سه دهک ۱ تا ۳ میزان استقبال ۷۵ درصد بوده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا