جزئیات طرح جدید فروش خودرو در سامانه یکپارچه


آفتاب‌‌نیوز :

فروش خودرو‌های داخلی در سامانه یکپارچه آغاز شد و بر اساس آن شرکت‌های خودروساز مازاد ظرفیت محصولات خود را در این سامانه بارگذاری میکنند.

در حال حاضر ۴ شرکت خودرو شامل صنایع خودرو سازی ایلیا، تیگارد موتور، کرمان موتور و آرین موتور تعدادی از محصولات خود را در سامانه بارگذاری کرده اند و مشتریان میتوانند با مراجعه به سایت نسبت به خرید اقدام کنند.

البته دو شرکت ایران خودرو و سایپا نیز محصولات مازاد و خودرو‌های جدید را هفته آینده در سامانه بارگذاری میکنند.

نکته مهم اینجاست عرضه خودرو در سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی مستمر بوده و مردم میتوانند بدون دغدغه از به اتمام رسیدن طرح فروش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

در حال حاضر فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی به صورت فوق العاده و حداکثر زمان تحویل ۳ ماه است.

مهدی تقدسی مدیر طرح یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی در همین ارتباط به خبرنگار تسنیم می‌گوید: شرکت ایران‌خودرو هفته آینده هایما ۷X را عرضه خواهد کرد. 

 وی با اعلام اینکه مردم می‌توانند علاوه بر مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی به نمایندگی شرکت‌ها هم برای اطلاع از طرح‌های متنوع فروش مراجعه کنند، گفت: نمایندگی‌ها به سامانه خودرو دسترسی داشته و می‌توانند ثبت نام مردم را انجام دهند.

مدیر طرح یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی تصریح کرد: در حال حاضر خودرو‌های جک اس ۳، جک جی ۴ و جک اس ۵ توسط کرمان موتور و لاماری ایما را آرین پارس در سامانه یکپارچه عرضه کرده است. همچنین خودروی دایون y۷ را صنایع خودروسازای ایلیا و x۳۵ را تیگارد موتور در سامانه بارگذاری کرده است.

 خودرو‌ها هم‌اکنون در سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی به آدرس قابل عرضه است و متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت تقاضای خود در سامانه مذکور اقدام کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا