بورس ۱۳ خرداد/ ریزش ۶۸۰۰ واحدی شاخص

بازار سهام دومین روز کاری هفته اگرچه محدودیت دامنه‌ی نوسان‌ها ادامه داشت، اما در اکثر سهام در دامنه‌ی منفی به پایان رساند. البته در دقایق انتهایی بازار تقاضا در بازار کمی تقویت شد به طوری که برخی از سهم‌های خودرویی به صف خرید نشستند؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۶۸۰۷ واحدی به ۲ میلیون و ۸۷ هزار واحد رسید. همچنین نیز شاخص کل هم‌وزن با ریزشی ۳ هزار واحدی به ارتفاع ۶۸۱ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «شپنا»، «شبندر» و «بوعلی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «شگویا»، «هرمز» و «زاگرس» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «شستا»، «خودرو» و «ذوب» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «شفام»، «خاور» و «فزر» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، مبلغ ۲ هزار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۲۸۱ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۳۲ نماد در محدوده مثبت و ۲۹۶ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۴۵ نماد در محدوده مثبت و ۲۸۱ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا