بهره‌برداری از دو پروژه آبرسانی به روستاهای آذربایجان شرقی با حمایت همراه اول

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بهره‌برداری از دو پروژه آبرسانی به روستاهای آذربایجان شرقی با حمایت همراه اول

پروژه‌های عمرانی و آبرسانی به دو روستای در شهرستان میانه آذربایجان شرقی با حمایت همراه اول به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، آیین افتتاح پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی دهستان کاغذکنان شهرستان میانه روز سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ با حضور الیاس گل محمدزاده جانشین فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی، سیدمهدی حسینی مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا آذربایجان شرقی، تیزمغز معاون شرکت آب و فاضلاب این استان، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ويژه این شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میانه، بخشدار منطقه و جمعی دیگر از مدیران استانی برگزار شد.

در این مراسم دو طرح عمرانی آبرسانی به روستاهای «قاراب علیا» و «بهمن آباد» که به واسطه تأمین و بارگذاری مخازن آب با حمایت همراه اول انجام شده بود به بهره برداری رسید.

این پروژه با هدف کمک رسانی به مردم و محرومیت زدایی، علاوه بر حمایت اپراتور اول تلفن همراه با همراهی جمعی از خیران به سرانجام رسید و مخازن ۴۰ و ۵۰ مترمکعبی در روستاهای بهمن آباد و قاراب علیا بارگذاری شد.

حسینی، مسوول قرارگاه پیشرفت سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در این مراسم با بیان اینکه این پروژه ها با همکاری شرکت ارتباطات سیار ایران، مشارکت اهالی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه به سرانجام رسیده است، اظهار کرد: مردم، ولی نعمت ما هستند و آنچه در توان است باید برای مردم هزینه شود.

وی افزود: آب شرب نزد ما به عنوان ودیعه ای است که باید به نسل های آینده نیز انتقال داده شود.

پیش از این نیز اقدامات مشابهی با رویکردهای مختلف نظیر «تأمین هزینه خرید تجهیزات آب شیرین کن جهت برطرف کردن مشکل تأمین آب شرب در شهرستان آبادان» و «بهره برداری از پروژه آبرسانی روستای جلیعه باوی اهواز» انجام داده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا