وقتی پارسا پیروزفر و خانم بازیگر گرفتار وام و قرض و بدهی خرید خانه می‌شوند

همزمان با انتشار قسمت اول سریال «در انتهای شب» با حضور پارسا پیروزفر (بهنام) و هدی زین‌العابدین، سکانس‌های بحث و مشاجره این زوج در میان کاربران شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود.

این سریال به کارگردانی آیدا پناهنده و نویسندگی ارسلان قاسمی، دومین همکاری پارسا پیروزفر و این کارگردان بعد از فیلم سینمایی «تی تی» و اولین تجربه سریالی این دو نفر است. در انتهای شب با ورود به زندگی و مسائل و مشکلات زناشویی یک زوج با تجربه‌ای متفاوت از فضای لوکس و مرفه زندگی شمال شهری تهران خارج شده و مشکلات مالی و اقتصادی ملموس زندگی‌های امروزی را در حاشیه شهر به تصویر کشیده است.

این زوج برای خرید خانه‌ای دور از مرکز شهر گرفتار مسایل و مشکلاتی شده‌اند که با وجود داشتن یک پسر خردسال در آستانه جدایی قرار گرفته‌اند.

نکته قابل توجه اینکه، کاربران سوژه اجتماعی و قابل درک داستان این سریال را که متفاوت از سوژه‌های متداول سریال‌سازی (خیانت، مافیا، قتل و قاچاق مواد مخدر) است، نقطه قوت آن دانستند. همچنین حضور چهره‌های محبوب و پرطرفداری نظیر پارسا پیروزفر که فیلم پرفروش مست عشق را هم بر پرده سینما دارد از دیگر نکته‌هایی ست که این سریال را مورد اقبال مخاطبان قرار داده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا