مراسم خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی برگزار شد

مراسم تشییع سیدوحید عقیلی ساعتی پیش در بهشت زهرا (س) برگزار و پیکر این استاد باسابقه ارتباطات به خاک سپرده شد.

به گزارش ایسنا، مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی، استاد ارتباطات صبح امروز (هفتم خرداد ماه) با حضور خانواده و نزدیکان و جمعی از استادان ارتباطات و شاگردانش در بهشت زهرا (س) برگزار و پیکر وی به خاک سپرده شد.

سعید خال، محمد سلطانی‌فر، محمدرضا رسولی، نسترن خواجه نوری، بهاره نصیری، محمدمهدی فتوره‌چی، امیدعلی مسعودی، مهرداد نوابخش و حسین امامی، علیرضا خرازی، احسان پوری، سید محمود کاظمی‌دینان، امیرعباس تقی پور، طهمورث شیری، داوود صفایی  و … از جمله اساتیدی بودند که در مراسم تشییع و خاکسپاری سیدوحید عقیلی حضور داشتند.

سید وحید عقیلی، روزنامه‌نگار و استاد دانشگاه پس از تحمل یک دوره بیماری ششم خرداد ماه در سن ۶۶ سالگی درگذشت.

عقیلی، دانشیار ارتباطات و رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی بود.

عقیلی را عموما بیشتر در ساحت تدریس و دانشگاه می‌شناسند اما وی نزدیک به ۱۲ سال در روزنامه‌ی تهران تایمز در حوزه‌های مختلف فعالیت کرد و پنج سال هم سابقه سردبیری مجله رسانه را در کارنامه خود داشت. سید وحید عقیلی بین سال‌های ۹۵ تا ۹۶ نیز مدتی مدیریت روزنامه فرهیختگان را عهده‌دار شد.  

او مدرک لیسانس خود را سال ۶۴ در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شیراز گرفت و سپس در دانشگاه علوم و تحقیقات تحصیلات خود را در مقطع فوق لیسانس و دکتری در رشته علوم ارتباطات و روزنامه‌نگاری ادامه داد.  

مراسم خاکسپاری پیکر سیدوحید عقیلی برگزار شد

گفتنی است مراسم ترحیم سیدوحید عقیلی روز چهارشنبه، نهم خرداد ماه از ساعت ۱۷ و ۳۰ الی ۱۹ در مسجد الغدیر واقع در میرداماد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا