فیلم عشق جامه‌گان به زودی کلید می‌خورد


آفتاب‌‌نیوز :

ساخت فیلم سینمایی «عشق جامه‌گان» با داستانی از دوران کرونا از مدت‌ها قبل قرار بود انجام شود و محمد متوسلانی هم تهیه‌کنندگی آن را برعهده داشت، اما شرایط کار فراهم نشد و حالا علی رویین‌تن خبر از آغاز تولید فیلم می‌دهد.

به گفته وی که تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس «عشق جامه‌گان» است، پیش تولید این فیلم آخر محرم شروع می‌شود و شاید به زمان برگزاری جشنواره فجر امسال برسد. کارگردانی «عشق جامه‌گان» با رضا چوبینه است و بیش از ۵۰ نفر بازیگر جوان برای اولین بار در این فیلم بازی خواهند کرد.

رویین‌تن توضیح می‌دهد که داستان فیلم اگر چه در ارتباط با روز‌های کرونا و فداکاری جامعه پزشکی و پرستاری می‌گذرد، اما فیلمی عاشقانه است که در دوران کرونا اتفاق می‌افتد. چوبینه و رویین‌تن در حالی قرار است «عشق جامه‌گان» را جلوی دوربین ببرند که فیلم «آتش و گلستان» به کارگردانی رویین‌تن این روز‌ها روی میز تدوین قرار دارد.

مونتاژ این فیلم برعهده چوبینه است که در آن هفت محقق تلاش می‌کنند تا درباره شهید ابراهیم هادی، حقایقی را که دریافت و برداشت کرده‌اند، برای کارگردانی که قصد نوشتن فیلمنامه‌ای بر اساس زندگی این شهید را دارد، ارائه کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا