فضای مجازی در تغییر ذائقه مخاطب سینمای طنز چه نقشی دارد؟

مجله رادیویی «سینمازاویه» امشب با نگاهی به فیلم سینمایی «تمساح خونی» به بررسی سینمای کمدی و نقش شخصیت بازنده در شکل‌گیری کمدی اکشن این روزها می‌پردازد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، برنامه رادیویی «سینمازاویه» به تهیه‌کنندگی رقیه زهرا پرندآور امشب یکشنبه، ۲۳ اردیبهشت ماه با نگاهی به فیلم «تمساح خونی» به کارگردانی جواد عزتی به ارزیابی سینمای کمدی می‌پردازد.

همچنین در گفتگو با سینماگران کمدی، نقش فضای مجازی در تغییر ذائقه مخاطبان سینمای طنز بررسی می‌شود.

حمزه صالحی، فیلمنامه‌نویس و نویسنده فیلم «فسیل» به همراه عادل تبریزی، کارگردان «گیج‌گاه» درباره محتوای فضای مجازی گفت‌وگو می‌کنند و ارزیابی می‌کنند که این محتوا چگونه در تغییر ذائقه مخاطب کمدی نقش ایفا کرده است.

در این برنامه و در میز سینمای ایران فیلم سینمایی «تمساح خونی» با حضور احسان طهماسبی و محمد تقی زاده مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

همچنین در میز سینمای جهان نیز مهران زارعیان و آریا باقری درباره فیلم «داستان آمریکایی» محصول سال ۲۰۲۳ به گفت‌وگو می‌پردازند. 

سریال «دفتر یادداشت» نیز در بخش دیگری از برنامه توسط مصطفی قاسمیان ارزیابی می‌شود و طعم کمدی‌های متفاوت ایرانی در این سریال مورد بحث قرار می‌گیرد.

اجرای این برنامه به عهده وحید رونقی است و الهه زواره‌ئیان اخبار سینمایی روز سینمای ایران را برای مخاطبان می‌خواند.

به گزارش ایسنا، «سینما زاویه» به سردبیری مریم شوندی و پیمان خزلی و تهیه‌کنندگی رقیه پرندآور یکشنبه شب‌ها از ساعت ۲۲ روی موج رادیو گفت‌وگو می‌رود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا