فصل دوم «آقای قاضی» کلید می‌خورد


فیلمبرداری فصل دوم سریال «آقای قاضی» با عنوان جدید «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» که در حال حاضر در مرحله پیش‌تولید و نگارش فیلمنامه است، به‌زودی آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال، در فصل دوم سریال «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱»، بهزاد خلج کاراکتر آقای قاضی خواهد بود و در کنار او، چند بازیگر دیگر نیز به عنوان بازیگران ثابت به مجموعه اضافه خواهند شد. همچنین حدود ۴۰۰ تا ۴۵۰ بازیگر تئاتری جدید نیز در فصل دوم سریال معرفی می‌شوند.

سجاد مهرگان ـ کارگردان  ـ درباره جزئیات این سریال توضیح داد: کاراکتر اصلی سریال «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» با بازی بهزاد خلج، وارد یک شعبه جدید به نام شعبه ۱۲۱ می‌شود. در فصل دوم سریال، فقط فضای دادگاهی را ندیدیم و به محیط دادسرا هم رفته‌ایم، در واقع به فضای سریال‌های مرسوم تلویزیونی نزدیک‌تر شده است.

وی با اشاره به اینکه در داستان‌های «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» به درام‌های تک‌خطی نمی‌پردازیم، گفت: در فصل جدید سریال، داستان‌هایی متفاوت خواهیم داشت و تمرکزمان روی موضوعات پیچیده‌تر در کنار مشکلات عمومی حقوقی و قضایی خواهد بود. پس از فصل اول سریال، با توجه اعتمادی که نسبت به این سریال به وجود آمد و خروجی فصل اول آن، قوه قضاییه اعتماد بیشتری پیدا کرده تا داستان‌های پیچیده‌تری را در فصل دوم به تصویر بکشیم.

مهرگان عنوان کرد: در داستان‌ها دیگر درام‌های تک خطی نخواهیم داشت و علاوه بر آن، به دغدغه‌های روز مردم نیز توجه خواهیم کرد. مسائل و آسیب‌های اجتماعی از جمله پرونده‌های کودک و نوجوان از دیگر پرونده‌های مدنظر ما خواهد بود.

کارگردان «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» همچنین بیان کرد: سریال «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» با ترکیب جدیدی از نویسندگان شامل ۱۲ نویسنده شامل نویسندگان قبلی و جدید نگارش خواهد شد و طنزنویسی را نیز مدنظر قرار داده‌ایم. سرپرستی نویسندگان را نیز سیدمحمد حسینی برعهده دارد.

فصل اول سریال «آقای قاضی» هم اکنون در حال بازپخش از شبکه دو سیما است.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا