عکس پسر بزرگ نجم الدین شریعتی

آفتاب‌‌نیوز :

به تازگی عکسی از پسر نجم الدین شریعتی در شبکه‌های مجازی منتشر شده است که این پسر هم قد خود نجم الدین شریعتی است. برخی مخاطبان به شوخی به نجم الدین شریعتی گفته‌اند که الان وقت عروس دار شدنش است. نجم الدین شریعتی مجری برنامه‌های مذهبی است که اکثر مواقع حواشی ریزی در فضای مجازی دارد. نجم الدین شریعتی با توجه به سنی که دارد اصلن به چهره اش نمی‌خورد و دارای چهره جوان و شادابی است در ادامه عکس پسر نجم الدین شریعتی را مشاهده می‌کنید: 

عکس پسر بزرگ نجم الدین شریعتی

ازدواج نجم الدین شریعتی

۲۳ یا ۲۴ سالگی زمانی که هنوز درسش تمام نشده بود ازدواج کرد که می‌گوید یکی از موفقیت هایش همین ازدواج به موقع بود. ازدواجمان سنتی بود، همسرم به من معرفی شدند و ما صحبت کردیم و ازدواج ما سرگرفت، ثمره این زندگی حالا یک پسر بنام محی الدین متولد ۱۳۸۹ می‌باشد.

مخالفت پدر و مسافرکشی

پدرم در بدوم ازدواج مخالف بود، می‌گفت دو دوتا چهارتا کن، حساب کتاب کن و خیلی روی من از نظر مالی حساب نکن. گذشت تا اینکه ساکن کرج شدم و با ۴ – ۵ میلیون یک پراید خریدم و به پیشنهاد دوستی در مسیرم از کرج به تهران مسافرکشی می‌کردم.

اوقات فراغت

اگر اوقات فراغتی باشد سعی می‌کنم آن لحظات به نوعی مرتبط با کار باشد و نگاه من به زندگی بخشی از آن به مطالعه می‌گذرد. در مطالعه هم اعتقاد به تنوع دارم، یک زمان مطالعه ام مرتبط است با کار و موضوع برنامه‌ها است، خسته که می‌شوم در دنیای شعر پرسه می‌زنم. گاهی هم رمان می‌خوانم، وقتی را برای دیدن تلویزیون و بخشی را هم طبیعتا با خانواده می‌گذرانم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا