علت واقعی فوت پسر نسرین مقانلو چه بود؟


آفتاب‌‌نیوز :

نسرین مقانلو که چند مدتی است در غم از دست دادن پسرش عرشیا به سوگ نشسته است با انتشار یک عکس از پسرش در روز زن دل مردم را خون کرد.

وی بازیگر کم حاشیه سینما و تلویزیون متولد ۱ تیر ۱۳۴۷ است وی هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است؛ که از سال ۱۳۷۰ کار حرفه‌ای خود را آغاز کرده‌است.

وی پس از ایفای نقش در سریال مسافری از هند به شهرت رسید.

او به علت فوت فرزندش این روز‌ها جز بازیگران صدر اخبار در فضای مجازی است.

نسرین مقانلو فعالیت خود را با نقش کوتاهی در فیلم دو نیمه سیب به کارگردانی کیانوش عیاری در سال ۱۳۶۹ آغاز کرد.

از سکته تا شایعه مرگ مشکوک پسر نسرین مقانلو

ساعت ۵ بعد از ظهر ۷ مهر ماجرای مرگ مشکوک خبر فوت مشکوک او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. این جوان که ۱۰ روز قبل برای دیدار نسرین مقانلو به ایران بازگشته بود، وی از قبل در آمریکا تحت درمان بوده و روز فوت بعد از مصرف دارو هایش برای استراحت به اتاقش رفته و بعد از مدتی نسرین مقانلو برای بررسی حال او به اتاق خواب رفته و با حال بد پسرش رو به رو شد. نسرین مقانلو با اورژانس تماس گرفته و با رسیدن اورژانس و معاینات اولیه متوجه جان باختن او شدند. پزشکان احتمال مسمومیت دارویی را دادند، اما برای تحقیقات بیشتر جنازه او به پزشک قانونی برای بررسی سم شناسی و نمونه‌ها منتقل شده است.

علت واقعی فوت پسر نسرین مقانلو چه بود؟

براساس گفته‌های نسرین مقانلو پسر او چند سال قبل در حادثه‌ای از سر دچار مصدومیت شده و برای درمان خود جراحی مغزی را انجام داده، دارو مصرف میکرده و در آمریکا تحت درمان بوده است. ارشیا خلیلیان گفته‌های دکتر را انجام می‌داده حتی فوت او بعد از مصرف داروهایش بوده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا