حضورم در فینال اروپا طلسم شده/ ماندنم در رم مشخص نیست

سردار آزمون این فصل در ترکیب رم درخشیده و در دیدار‌های اخیر یا به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده و یا در ترکیب اصلی قرار گرفته است. اینکه او در تیمی باشد که روملو لوکاکو و تامی آبراهام را در اختیار داشته باشد و باز هم بتواند در ترکیب اصلی بازی کنید، قطعا کار بزرگی انجام داده است. رم در نیمه‌نهایی لیگ اروپا و در شرایطی که بازی رفت را در المپیکو با دو گل به لورکوزن واگذار کرده بود، به بای آره‌نا رفت تا شاید بتواند ورق را برگرداند و به فینال صعود کند. این اتفاق، اما رخ نداد و رم در حالی که با دو گل از حریف پیش بود، نتوانست از اندوخته خود محافظت کند و در نهایت با تساوی دو بر دو، این لورکوزن بود که پا به بازی نهایی گذاشت و حریف آتالانتا شد.

سردار در خصوص مصاف رم مقابل لورکوزن و همینطور آینده حرفه‌ای‌اش گفت‌وگویی انجام داده که در ادامه می‌خوانید.

می‌دانستیم بازی سخت و پر فشاری را پیش رو داریم. تقابل با تیمی که قبل از ما در ۴۸ بازی خود شکست نخورده بود قطعا دشواری‌های خاص خودش را داشت و البته ما به این نکته واقف بودیم. به زمین رفتیم تا نتیجه بازی رفت را جبران کنیم و همین اتفاق را هم رقم زدیم. با این حال بدشانس بودیم که هم گل‌های بیشتری نزدیم و هم دو بار دروازه‌مان باز شد. باور کنید فاصله‌ای با وقت‌های اضافه و حتی حضور در فینال نداشتیم، اما فوتبال است و این اتفاقات در آن رخ می‌دهد که میان تمام مردم جهان جذابیت دارد.

(توضیح درباره هو شدن توسط هواداران لورکوزن): چرا باید ناراحت باشم؟ این‌ها در فوتبال طبیعی است. هنگام تعویض ما دو بر صفر پیش بودیم و هواداران لورکوزن هم آمده بودند تا با پیروزی جشن صعود بگیرند. خب واکنشی هم نشان دادند، اما به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای آن لحظه و بعد از آن، موقعیت را درک کردم و الان هم به شما می‌گویم که به هیچ وجه ناراحت نیستم. یک فصل و نیم را کنار آن‌ها سپری کردم و در نیمه‌نهایی لیگ اروپا هم مقابل‌شان به میدان رفتم. به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای مشکلی از این بابت ندارم.

انگار حضورم در فینال طلسم شده (می‌خندد) البته این را هم بگویم که لورکوزن تیم فوق‌العاده‌ای است و این موضوع را در بازی‌های اخیر آن‌ها به وضوح مشاهده کرده‌ایم. اینکه تیمی ۴۹ بازی متوالی شکست نمی‌خورد، یعنی هم بازیکنان خوبی در اختیار دارد و هم یک سرمربی فوق‌العاده. ژابی آلونسو نشان داده که مربی بزرگی است.

بعد از بازی با لورکوزن، حالا تمام تمرکزمان روی موفقیت در سری آ است تا بتوانیم سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاوریم. این نه تنها هدف من بلکه خواسته کل تیم است؛ بنابراین هنوز چیزی درباره آینده‌ام و اینکه در رم می‌مانم یا نه مشخص نیست و همه چیز در پایان فصل معلوم می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا