حال و هوای ترمینال سلام یک هفته مانده به اربعین + فیلم

کمتر از یک هفته مانده تا بزرگترین اجتماع انسانی جهان تشیع، حال و هوای ترمینال سلام رنگ و بوی شهدا را به خود گرفته است.

به گزارش ایسنا، در آستانه اربعین شهادت سید و سالار شهیدان، ترمینال سلام فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ع) با برپایی موکب‌های متنوع میزبان زائران امام حسین (ع) است.

زائران حرم امام سوم شیعیان با حضور در ترمینال سلام پس از عبور از دروازه‌های این فرودگاه در سالن انتظار با تصاویر و نمادهایی از شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم که راه زیارت را هموار و امنیت این سفر معنوی را بیمه کرده‌اند روبرو خواهند شد.

همچنین یکی از موکب‌ها به نام«نائب الشهید» یاد و خاطره این شهدا را با چاپ و توزیع در میان دلدادگان آقا اباعبدالله الحسین گرامی داشته‌اند.

حال و هوای شهدایی ترمینال سلام + فیلم

این موکب از روز چهارم شهریورماه کار خود را آغاز و تا روز اربعین حسینی به کار خود ادامه خواهد داد و برای زائران و خانواده شهدا این امکان فراهم است که تصویر شهید مورد نظر خود را بر روی برگه‌های ویژه این رویداد چاپ کنند.  همچنین برخی از زائران هم در اقدامی خود جوش با توزیع تسبیح و اقلام مذهبی مزین به تصویر شهدا یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

با توجه به شرایط و ظرفیت موجود در پارکینگ‌ها زائران می‌توانند خودروهای خود را به طور رایگان در ترمینال سلام فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تا پایان سفر خود بگذارند.

تصویربردار و تدوینگر محمدرضا بختیاری

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا