استقرار ۱۵ صندوق اخذ رأی در نمایشگاه کتاب

سه شعبه اخذ رای در مجموع با ۱۵ صندوق اخذ رای در نمایشگاه کتاب تهران مستقر شده است و بازدیدکنندگان در حال رای دادن در نمایشگاه هستند.

به گزارش ایسنا، سومین روز از رویداد سی‌وپنجم نمایشگاه کتاب با دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران مصادف شده است و به همین دلیل با پیش‌بینی ستاد برگزاری این دوره از نمایشگاه، سه شعبه اخذ رای در مجموع با ۱۵ صندوق اخذ رای در مصلی امام خمینی (ره) استقرار یافته که بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند ضمن حضور و بازدید از بزرگترین رویداد فرهنگی کشور در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز شرکت کنند.

یکی از شعب رای‌گیری در محراب در حیاط شبستان استقرار یافته است. 

این شعب تا پایان زمان رای‌گیری در نمایشگاه باقی می‌ماند. با توجه به برگزاری برنامه جانبی جشن آغاز دهه کرامت و روز دختر که عصر جمعه در محوطه نمایشگاه برگزار می‌شود، پیش‌بینی خبرنگاران مستقر و مسئولان نمایشگاه این است صندوق‌های رای‌گیری از عصر امروز، شلوغ باشند.   

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت (۱۴۰۳) در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می‌شود.

 انتهای پیام 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا