هشدار وزارت راه به متقاضیان مسکن‌ملی/ این پیامک را جدی بگیرید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین جنتی با بیان اینکه متقاضیان پروژه های نهضت ملی مسکن در استان تهران از جمله شهرهای رباط کریم، اسلامشهر، دماوند و فیروزکوه باید تا پایان خرداد ماه آورده ۱۸۰ میلیون تومانی خود را تکمیل کنند گفت: متقاضیان باید هرچه سریعتر آورده و اقساط پروژه های نهضت ملی مسکن را تکمیل کرده تا روند پروژه های نهضت ملی مسکن تسریع شود.

وی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: تنها راه برای تکمیل و تسریع در روند ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن آورده‌های متقاضیان است که باید هرچه سریعتر تکمیل شود.

او اظهار کرد: در صورتی که متقاضیان آورده‌های خود را نیاورند، سازندگان و انبوه‌سازان نمی توانند این پروژه ها را تکمیل کنند در نتیجه روند ساخت کند شده و سایر متقاضیانی که آورده خود را تکمیل کرده‌اند نیز با مشکل مواجه می‌شوند.

جنتی گفت: امروز تصمیم گرفته شد که با ارسال پیامک به متقاضیان نهضت ملی مسکن اعلام شود که آخر خرداد برای تکمیل وجه تا مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان مهلت دارند.

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران بیان کرد: عدم واریز وجه در موعد مقرر موجب توقف پروژه، افزایش قیمت تمام شده و متضرر شدن متقاضیان خواهد شد.

۲۲۳۲۲۵

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا