مجلس برای برخورد با مافیای فیلترشکن وارد میدان شود

گجت نیوز نوشت: عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام اینکه به عزم و اراده مجلس برای برخورد با مافیای فیلترشکن نیاز است، گفت مافیای وی پی ان از نیاز مردم سوءاستفاده کرده و کسب سود می‌کند، از این رو مجلس باید یک بستر قانونی برای برخورد با آنها ایجاد کند.

ایجاد بستر قانونی برای برخورد با مافیای فیلترشکن

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه گفته‌های خود با اعلام اینکه دولت لوایح متعددی را در نظر گرفته که باید توسط مجلس تصویب شود، گفت نمایندگان مجلس باید موضوع برخورد با مافیای فیلترشکن را پیگیری کنند.

وی افزود اگر نمایندگان مجلس خواهان سروسامان دادن به این موضوع هستند، در این خصوص یک طرح را آماده و توسط ۵۰ نماینده امضا کنند، سپس آن در قالب طرح دو فوریتی به صحن مجلس آورده و به تصویب برسانند. از این طریق یک بستر قانونی فراهم خواهد شد و می‌توان با این افراد که از نیاز مردم سوءاستفاده کرده و سود کسب می‌کنند، برخورد کرد.

زارع‌پور در ادامه افزود برخورد با مافیای فیلترشکن فقط با کار فنی قابل انجام نبوده و به یک قانون برای اجرا نیاز دارد. در گذشته چندین بار اعلام کردیم فیلترشکن ایمنی گوشی و سرعت اینترنت را کاهش می‌دهد. ضمن اینکه خطرات زیادی را به همراه داشته و نگرانی نمایندگان نیز به حق است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا