فرارو | تراکتور صفر – مس رفسنجان یک؛ خداحافظی تراکتور با همه جام‌ها

در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، تراکتور از ساعت 19:00 امروز در تبریز میزبان مس رفسنجان بود.

این بازی تا پایان 90 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و لذا کار به وقت‌های اضافی کشیده شد.

در همان دقیقه ابتدایی وقت اضافه، محمدمهدی محبی موفق شد با یک حرکت تکنیکی و زیبا دروازه تراکتور را باز کند و تیمش را 1-0 جلو بیندازد.

در ادامه، تلاش تراکتوری‌ها برای گلزنی به نتیجه نرسید و این تیم نویدکیا بود که توانست با حذف تراکتور در یک چهارم نهایی، به جمع 4 تیم برتر جام حذفی صعود کند.

گفتنی است؛ در دقیقه 75 بازی یک پنالتی برای تراکتور به دست آمد که رحمان جعفری پشت توپ ایستاد و به شکل بدی، ضربه خود را به بالای دروازه حامد لک فرستاد تا بهترین موقعیت برای گلزنی تراکتور بدین شکل از دست برود.

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران

تراکتور – مس رفسنجان

پنج‌ شنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۹

ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

تیم داوری: حسن اکرمی، محمدعلی پورمتقی، علی اکبر نوری و هادی علی نیافر

ترکیب تراکتور

حسین پورحمیدی، مهدی شیری (53-سیامک نعمتی)، عارف آقاسی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، ریکاردو آلوز، صفا هادی (94-سجاد آشوری)، سیدمهدی حسینی، گوستاوو واگنین (70-امیرحسین حسین زاده)، مهدی هاشم‌نژاد (113-میلوش دلتیچ) و رحمان جعفری (94-امیرارسلان مطهری)

ترکیب مس رفسنجان

حامد‌لک، حسن جعفری (104-مجید نصیری)، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان‌زاده، میثم تیموری، فرشید باقری، جلال‌الدین علی‌محمدی، سعید واسعی (13-محمدرضا مهدی زاده)، محمدمهدی محبی، منتظرمحمد (83-عرفان شهریاری) و سجاد شهباززاده

سرمربی: محرم نویدکیا

شرح گل

تراکتور صفر – مس رفسنجان یک (دقیقه 90+1؛ محمدمهدی محبی): محبی، وینگر مس با حرکت تکنیکی و ضربه فوق‌العاده در ابتدای وقت‌های اضافه اول گل تیمش را به ثمر رساند.

کارت زرد

تراکتور: ریکاردو آلوز (112)

مس رفسنجان: حامد لک (73)

لحضات حساس

دقیقه 8: ضربه بغل پای چپ ریکاردو آلوز به مدافعان مس برخورد کرد و در ادامه واگنین در محوطه سرنگون شد اما داور تصمیم به ادامه مسابقه گرفت.

دقیقه 21: پاس فوق‌العاده مهدی حسینی با ضربه دیدنی گوستاوو همراه شد و حامد لک مانع گل شدن این موقعیت فوق‌العاده شد.

دقیقه 47: کار تیمی بازیکنان مس با سرتوپ عالی شهباززاده همراه شد، ضربه این بازیکن به مدافعان تراکتور برخورد کرد و در برگشت فرشید باقری شلیک محکمی داشت که صفا هادی بدن خود را مقابل توپ قرار داد و این موقعیت هم راه به جایی نبرد.

دقیقه 54: توپ در داخل محوطه جریمه به واگنین رسید و این بازیکن با چرخش فوق‌العاده در موقعیت شوت‌زنی قرار گرفت و حامد لک درازکش به سختی توپ را مهار کرد.

دقیقه 60: حساس‌ترین موقعیت مسابقه با ضربه سر سعید واسعی روی دروازه تراکتور ایجاد شد که پورحمیدی با جایگیری مناسب توانست توپ را برگشت دهد.

دقیقه 66: شوت از راه دور منتظر محمد در حالی که بیرون از چهارچوب بود توسط پورحمیدی مهار شد.

دقیقه 73: روی یک ضد حمله سریع ریکاردو آلوز پاس در عمقی را برای حسین زاده ارسال کرد و این بازیکن هوشیارانه یک ضربه پنالتی از حامد لک گرفت.

دقیقه 75: رحمان جعفری پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما در عین ناباوری توپ را به بدترین شکل به بالای دروازه فرستاد تا بزرگترین شانس گلزنی تراکتور از دست برود!

دقیقه 94: ضربه سیامک نعمتی به شکلی خطرناک در ثانیه‌های پایانی مسابقه به بیرون رفت.

دقیقه 110: بازیکنان تراکتور سعی در خلق موقعیت دارند اما موفق نمی‌شوند خطر جدی روی دروازه مس ایجاد کنند.

دقیقه 116: ارسال سجاد عاشوری از مقابل ارسلان مطهری عبور کرد و یک موقعیت خوب دیگر برای تراکتور از دست رفت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا