×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Saturday, 9 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 52 خبر
فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۱۸ آبان را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت شیطان: امروز فشار‌های عصبی ممکن است باعث شوند کمی حال و هوایتان بهم ریخته و سطح انرژیتان پایین بیاید. کار‌ها و وظایفی که باید به انجام برسانید در انتظارتان هستند و با وجود بی حوصلگی مجبور به انجام آن‌ها خواهید بود، اما این حالت شما می‌تواند اثراتی منفی روی نتیجه کارتان بگذارید. تحت هیچ شرایطی خودتان را با کار بیش از اندازه بیشتر از اینی که هست اذیت نکنید. حواستان باشد که رفتارتان با دیگران تحت تأثیر خستگی و فشار عصبیتان قرار نگیرد.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت برج: یکی از گروه‌هایی که شما در آن عضو هستید، که می‌تواند شامل خانواده، دوستان و یا همکارانتان باشد به خاطر بحث بر سر مسائل سیاسی و اجتماعی به مشکلاتی جدی برخواهد خورد و شاید حتی از هم پاشیده شود. شما باید سعی کنید خودتان را از این بحث و دعوا دور نگه دارید. همچنین ممکن است یکی از دوستانتان با مشکلاتی بزرگ و گیج کننده به سراغ شما آمده و تقاضای کمک کند. شاید بهتر باشد تا فردا که اوضاع بهتر شود سرتان را با کار‌های شخصیتان گرم کرده و زیاد به دیگران نزدیک نشوید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله: امروز شما قصد دارید ایده‌های فراوانی که در ذهنتان دارید را عملی کنید و دست از خیال پردازی محض برداشته و دست به کار شوید. شما حتی صدا‌های بازدارنده‌ای که همیشه در ذهنتان می‌شنوید را نادیده می‌گیرید، اما نباید اجازه دهید قربانی خوش بینی سهل انگارانه شوید. میل شدیدی به یافتن راهی برای کسب درآمد بیشتر احساس می‌کنید، اجازه ندهید ترس‌ها و نگرانی هایتان مانع گوش کردن به ندای درونتان شوند.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت عدالت: سوء تفاهم‌هایی که با یکی از دوستان، اعضای خانواده و یا شرکای تجاری راه دورتان امروز باعث عصبانیت، احساساتی شدن و تماس‌های تلفنی نه چندان دوستانه‌ای خواهند شد. به جای این که درگیر جنگ و دعوا شوید سعی کنید این مشکل را حل کنید. تغییراتی که در اطراف محل کار و زندگیتان ایجاد شده اند باعث مشکلاتی در رفت و آمدهایتان خواهند شد و باید خودتان را برای وقت گذراندن در خیابان‌هایی که بسته شده اند و ترافیک سنگین آماده کنید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت پاپ: امروز در مواجهه با سوء تفاهم‌هایی که به وجود می‌آیند استعداد‌های روانشناختی شما به کارتان خواهند آمد. انگار دوستان و نزدیکانتان نمی‌توانند افکار مشخص و واضحی داشته باشند و تلاش‌هایی که برای بخشیدن اطمینان خاطر به آن‌ها صورت می‌گیرند بیهوده به نظر می‌رسند، اما شما می‌توانید روش‌هایی موفقیت آمیز برای غلبه به این وضعیت پیدا کنید. امروز ممکن است که مسائل اقتصادی نگرانی‌هایی برای شما ایجاد کنند، اما نبوغ و شم اقتصادی شما همه چیز را رو به راه خواهند کرد.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت اعتدال: امروز به طور ناگهانی راهکارایی برای بهبود بخشیدن به زندگی روزمره و بهبود بخشیدن به کیفیت زندگیتان به ذهنتان خواهند رسید. قرار نیست برای رسیدن به نتیجه مورد نظرتان همه زندگیتان را زیر و زبر کنید، تغییرات کوچک و متعادل ساختن برخی عادات و رفتار‌ها می‌تواند زندگیتان را به طور جدی تغییر دهد. امشب بعد از این همه فشار کاری کمی به خودتان استراحت دهید و یک شام خوب با دوستانتان در رستوران محبوبتان بخورید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ملکه: یک نفر دارد چیز‌هایی را از شما مخفی می‌کند. همه ما اطلاعات و راز‌هایی داریم که دلمان نمی‌خواهد آن‌ها را با دیگران در میان بگذاریم، اما این چیزی نیست که شما بتوانید نسبت به آن بی تفاوت باشید. حس ششمتان احتمالا به شما خواهد گفت که این شخص کیست. اگر اصرار دارید به رازی که از شما مخفی می‌کند پی ببرید این کار را با ملایمت و بدون ن که باعث شوید احساس کند تحت فشار قرار گرفته است انجام دهید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت چرخ سرنوشت: اگر امروز برنامه‌ای برای شرکت در فعالیت‌های گروهی داشته اید ممکن است شرایطی که از کنترل شما خارج هستند ایجاد شده و مانع شما شوند. شاید این وضعیت باعث ناراحتی شما و دیگران شود، اما نباید زیاد خودتان را به خاطر آن اذیت کنید، سرتان را با یک کار دیگر گرم کنید. یک پروژه کاری که در دست اقدام داشته اید امروز با گره‌هایی مواجه خواهد شد و این موضع ممکن است باعث شود مجبور شوید چند ساعتی بیشتر کار کنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم: امروز یک نفر که به کمی همدردی و دلسوزی نیاز دارد به دیدارتان خواهد آمد و در رابطه با برخی مشکلاتی که دارد از شما تقاضای کمک و همفکری خواهد کرد. بحثی که مطرح می‌شود می‌تواند اطلاعات جدیدی را برای شما به همراه داشته باشد که به نظرتان خیلی جالب می‌رسند و می‌توانند ایده‌های جدیدی برای شما به همراه داشته باشند که در کار‌های خودتان نیز می‌توانید به کار بگیرید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت مرد دار آویز: امروز بعضی برنامه‌هایی که برای تحصیلات داشته اید ممکن است به خاطر مسائلی که فراتر از کنترل شما هستند به مشکلاتی برخورده و یا با موانعی همراه باشند. این موضوع شما را خیلی ناراحت کرده و حتی باعث عصبی شدن و بدخلقی شما شود و بخواهید ناراحتی خودتان را سر دیگران خالی کنید. بهتر است به جای این کار‌ها به فکر پیدا کردن راه چاره‌ای برای مشکلاتتان باشید تا شاید بتوانید با کمی تأخیر نقشه هایتان را عملی کنید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت درویش: امروز یک تماس تلفنی و یا نامه‌ای دریافت خواهید کرد که می‌توانند اخباری ناراحت کننده در رابطه با مسائل مالی برای شما به همراه داشته باشد. اولین واکنشی که شما نشان می‌دهید به احتمال زیاد سرزنش خودتان و یا یک نفر دیگر خواهد بود، اما به احتمال زیاد شرایط ایجاد شده فراتر از کنترل شما و یا هر شخص دیگری هستند. خوشبختانه این وضعیت غیر قابل تغییر نیست و می‌توانید آن را حل کنید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت امپراطور: امروز اعتماد به نفسی که در وجود خود احساس می‌کنید به شما کمک خواهد کرد نگاهی صادقانه به درون خود بیندازید. سعی کنید در این جستجوی درونی بیش از اندازه مثبت نگر نباشید، در غیر این صورت خیلی از واقعیت‌ها از چشمتان مخفی خواهند ماند. حسادت در رابطه عاطفیتان امروز برای شما دردسرساز خواهد شد. احساس حسادت معمولا حسی بی اساس است و اگر می‌خواهید خودتان را از این دلخوری بیهوده نجات دهید باید در مورد آن صحبت کنید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.