فال روزانه تاروت جمعه ۱۷ شهریور ۱۴۰۲

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز جمعه ۱۷ شهریور را مشاهده می‌کنید.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت امپراطور: شاید ترجیح دهید زیاد به خودتان سخت نگیرید و کم کم پیش بروید تا موتورتان گرم شوید، اما مزاحمت‌های کوچکی ممکن است به وجود بیایند که شما را وادار خواهند کرد خودتان را تکان دهید. آرامش و سکون گاهی خیلی خوشایند است، اما هیچ رشدی را برای شما به همراه نخواهد داشت. سعی کنید از بالا به دیگران نگاه نکنید و قربانی غرور بیش از حد خود نشوید. داشتن کمی تواضع به شما کمک خواهد کرد پیشرفت بیشتری داشته باشید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت برج: امروز در فکر داشتن یک روز ایده آل و پرداختن به تمام تفریحاتی که خودتان دلتان می‌خواهد هستید، آن هم بدون این که مجبور باشید با نتایج منفی احتمالی آن روبرو شوید. تصوری که ما از امروزتان دارید با واقعیت آن فرق خواهد داشت و موانع مختلف یکی پس از دیگری سر راه تفریح و خوشگذرانی شما قرار خواهند گرفت. اما اگر کمی حوصله به خرج دهید دست و پنجه نرم کردن با این چالش‌ها از هر تفریحی برایتان هیجان انگیزتر خواهد بود.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت خورشید: شاید با خودتان فکر کنید یک روز آرام و همراه با فکر کردن به موضوعات مختلف در انتظارتان است، اما واقعیت چیز دیگری خواهد بود. در واقع خود شما هم نمی‌توانید یک جا بمانید و به تحرک و فعالیت نیاز دارید، در غیر این صورت حسابی حوصله تان سرخواهد رفت. بهتر است فعالیت‌ها و کارهایتان را برای ساعات ابتدایی روز برنامه ریزی کنید و بعدازظهر را برای ریلکسیشن و تفکر در نظر بگیرید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت قضاوت: پس از تغییراتی که این اواخر در کار‌ها و برنامه هایتان به وجود آمده اند و درگیری‌های که برای تطبیق دادن خودتان با آن‌ها داشته اید امروز این حق را دارید که بخواهید با دوستانتان خوش باشید و کمی استراحت کنید. اما متاسفانه حال و هوای دوستانتان با شما فرق می‌کند و شاید رفتارهایشان باعث ناراحتی شما شود. اما نباید زیاد خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت کنید، این اختلاف نظر‌ها خیلی زود برطرف خواهند شد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت کیمیاگر: شما کاملا حق دارید که بخواهید به خاطر تمام موفقیت‌ها به خودتان افتخار کنید. از موفقیت‌های خود لذت ببرید و به آن‌ها فکر کنید و ببینید چه چیز‌هایی زمینه ساز این موفقیت‌ها بوده اند. البته اگر فرصت جدیدی برایتان به وجود آمد و خواستید به سراغ آن رفته و تلاش هایتان را از سر بگیرید هم اصلا جای تعجب نیست. حتی اگر ندانید چه مقصدی در انتظار شماست آماده هستید تا ماجراجویی هایتان را باری دیگر آغاز کنید. اکنون جای درنگ و تردید نیست و هرچه سریعتر دست به کار شوید به نفعتان خواهد بود.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ماه: فکر نکنید امروز را می‌توانید به بی خیالی بگذرانید و در وقت‌های اضافه‌ای که دارید کتاب مورد علاقه تان را بخوانید. در واقع هیچ وقت اضافه‌ای نخواهید داشت و تمام مدت کاری در انتظارتان است. تلفنتان مدام زنگ می‌خورد، پیام‌ها یکی پس از دیگری مانند سیل در راهند و دائم یک نفر در انتظار کمک و همکاری شماست. اما این شلوغی می‌تواند حالتان را خیلی خوب کند. برای در کردن خستگی امروز، امشب را با دوستانتان بگذرانید، البته اگر متاهل هستید باید وقتتان را با دوستان خانوادگی خود بگذرانید تا عشقتان نیز با شما همراه باشد.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت درویش: برعکس آن چیزی که دیگران فکر می‌کنند، شما همیشه هم دلتان نمی‌خواهد دور و برتان شلوغ باشد و درگیر روابط اجتماعی باشید. در واقع شما خواهان روابطی هستید که عمق دارند و گسترش روابطتان تنها چیزی که برایتان اهمیت دارد نیست. اما امروز نباید انتظارات خود را بیش از اندازه بالا ببرید، در غیر این صورت به هیچ عنوان به ایده آل خود دست نخواهید یافت. شما دوست دارید که به فرد بهتری تبدیل شوید و این موضوع می‌تواند کمک بسیار زیادی به رشد و پیشرفت شخصی شما بکند.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ابله: امروز که ثبات در روابطی که دارید برایتان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، با کسی که دوست دارید ارتباط برقرار کنید. البته درگیری‌هایی که در طول روز برایتان پیش خواهند آمد ممکن است این نیاز شما را از خاطرتان ببرند، اما بهتر است در ساعات اولیه روز که کنترل اوضاع از دستتان خارج نشده است به این موضوع بپردازید. شما معتقد هستید که می‌توانید عادت‌های قدیمیتان را به اشاره‌ای کنار بگذارید. ولی واقعیت این است که این کار به آن سادگی که شما فکر می‌کنید هم نیست و نمی‌توان یک شبه به یک نفر دیگر تبدیل شد.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت عدالت: امروز روزتان با آرامش زیادی آغاز خواهد شد، اما ناگهان سرتان چنان شلوغ خواهد شد که با خودتان فکر می‌کنید‌ای کاش برای کارهایتان برنامه ریزی کرده بودید. یک پیاده روی آرامش بخش در پایان روز و نفس کشیدن در هوای تازه ذهنتان را آرام و خستگی یک روز طولانی و پردغدغه را از تنتان خارج خواهد کرد و لبخند را به لب هایتان خواهد نشاند. اگر کار‌ها و برنامه هایتان آن طوری که خودتان می‌خواسته اید پیش نرفته اند دیگران را به خاطر آن سرزنش نکنید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت ملکه: شما به خاطر کارتان فداکاری‌های زیادی کرده اید و امروز با خودتان فکر می‌کنید که وقت استراحت است و می‌خواهید خودتان را با تفریحات کوچکی مثل جدول حل کردن و تماشای تلویزیون سرگرم کنید. با این حال مسائل خانوادگی حل نشده‌ای که دارید به شما این اجازه را نخواهند داد که زمان زیادی را با این آرامش سپری کنید و به رسیدگی و توجه شما نیاز خواهند داشت. ارتباط برقرار کردن با نیازمندان و انجام دادن آنچه که در توانتان است باعث می‌شود که احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت شیطان: امروز هر چقدر که می‌گذرد احساس خستگی و بی حوصلگی بیشتری به سراغتان می‌آید و از هیچ چیز راضی نیستید. با وجود این که انتظار دارید همه چیز در آرامش تمام پیش برود، احساسات ضد و نقیض درونیتان باعث می‌شوند به دنبال دردسر بگردید. امروز حرف زدن در مورد مسائل جنجالی و بحث برانگیز مانند فلسفه و مفهوم زندگی با دوستان نزدیک و اطرافیانتان می‌تواند راه خوبی برای پرت کردن حواستان از نگرانی‌های جدیترتان باشد.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت پاپ: شما دارید خودتان را به خوبی با اولویت‌های تغییر یافته زندگیتان هماهنگ می‌کنید و آماده اید تا خودتان را با روند جدید کار‌ها که با اهدافتان در هماهنگی کامل هستند تطبیق دهید. تغییرات کوچک ناگهانی که در برنامه هایتان می‌دهید اثرات مثبت ماندگاری روی آینده تان خواهند گذاشت. برداشتن قدم‌های کوتاه، ولی پیشروی مداوم همیشه بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مورد نظرتان است. کار‌های بسیار برای انجام دادن و زمانی اندک پیش رو دارید. با این حال الان از آن وقت‌هایی است که بیشترین بازدهی ممکن را دارید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا