×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Saturday, 9 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 6 خبر
فال ابجد امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ب آ
تعبیر: ترس و واهمه نداشته باشید و ایمانتان را به خداوند قوی‌تر کنید و همواره توکلتان بر او باشد تا بهترین‌ها در زندگیتان روی دهد. اگر می‌خواهید وارد کاری شوید ابتدا استخاره کنید تا خدایی نکرده به مشکل نخورید. شخصی سعی می‌کند شما را از راه نادرست بازدارد به نصیحتش گوش فرا دهید و لجبازی نکنید. اطراف خود را با افرادی که خوش مشرب هستند پر کنید. در حال حاضر بهتر است از انجام کار‌هایی که برایتان ناخوشایند و غیر جذابند پرهیز کنید. برای چند ساعتی دنیای اطراف خود را تعطیل کنید. دور اندیشی و تدبیر شما به موقع به کمکتان خواهد آمد. از عهده انجام کاری که فکرتان را به خود مشغول کرده به خوبی بر می‌آیید. فرصت شناس باشید و سکوت کنید، لزومی ندارد در پی توجیه کاری باشید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د د د
تعبیر: شاید مقصود خوبی داشته باشید، اما متاسفانه اطرافیانتان با شما موافق نخواهند بود و به همین دلیل در این کار به موفقیت نمی‌رسید. حرف‌هایی به گوشتان رسیده که شایعه‌ای بیش نمی‌باشد پس بهتر است آن را جایی بازگو نکنید. اگر از رفتار‌های دوستان ناراحت هستید بهتر است عملشان را تلافی نکنید و به دنبال انتقام جویی نباشید که از کارتان پشیمان میشوید. در ارتباط با دیگران صداقت بیشتری داشته باشید، افکارتان را برای دیگران بیان کنید، اما بخاطر داشته باشید که تنها صداقت مهم نیست بلکه باید شنونده خوبی هم باشید. فردی در اطرافتان هست که احساسات خود را نشان نمی‌دهد، دلیلش صرفا این است که او ضربه روحی خورده، به او فرصت بدهید که به شما اعتماد بکند. از توانایی‌های بالقوه خود استفاده کنید و قدر خودتان را بدانید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب آ آ
تعبیر: طالعت خوب است. ناامیدی را از خود دور کنید و راز دلتان را با کسی در میان نگذارید، هیچگاه در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید تا بتوانید به مقامات بالا و شادمانی خودتان را نزدیک کنید و سربلندی را در آینده به دست بیاورید، به زودی صاحب فرزندی میشوید که قدمش برایتان مبارک است. آنقدر به دنیا دل نبندید که از بالا و پایین شدن آن بهم بریزید، شاید بهتر باشد که همیشه روز طرز فکر و عقایدتان پافشاری نکنید. موضوعی که برای شما خیلی مهم است، ممکن است در دیگری احساسی را بر انگیخته نکند. ممکن است با شنیدن یک پیشنهاد به شدت برافروخته شوید، بخصوص اگر دیگران با شما هم عقیده نباشند. اجازه بدهید تصمیمات چند روزی به تعویق بیفتند تا بعد به یک راه حل مناسب برسید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د د ب
تعبیر: فالت نیک است. خیر و برکت در زندگی شما سرازیر میشود با توکل به خداوند به تمام مشکلات زندگی تان رسیدگی می‌کنید و آرامش و آسایش را در آینده به دست می‌آورید، اگر قصد رفتن به سفری را دارید سعی کنید؛ به تاخیر بیندازید که برایتان خوشایند دیده نشده است. از کسی که از شما پول قرض می‌گیرد حتما رسید بگیرید. هر زمانی که در جهت کار تازه و جدیدی قدم بر می‌دارید هیچ چیز نمی‌تواند مانع شما بشود. در مذاکرات موفق خواهید شد. اکنون زمان شکیبایی و احتیاط است. اگر بتوانید روحیه و خصوصیات همکار خود را بهتر بشناسید، در کار‌ها موفق‌تر خواهید بود، شناخت متقابل به تفاهم و همکاری جدی‌تر منجر خواهد شد.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما:آ ج ب
تعبیر: اگر همت کنید با موفقیت فاصله‌ای ندارید بهتر است؛ به خود تکانی بدهید و تغییر و تحولاتی در خود ایجاد کنید هیچگاه دست به کار‌های ناصوابی نزنید، چون باعث می‌شود مشکلات بزرگی در شما ایجاد کند و آینده تان را به تباهی بکشاند، سعی کنید؛ برای خود در زندگی صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید. با سعه صدر به استقبال عزیزی بروید و نا امید نباشید. در‌های رحمت به زودی به روی شما گشوده خواهند شد. شما فکر می‌کنید یکی از همکاران یا آشنایان را خیلی خوب می‌شناسید، لازم است در رابطه تان با او تجدید نظر کنید. در واقع این شخص به دلیل حسادت نمی‌تواند خوشحالی و موفقیت شما را ببیند. برای به دست آوردن هر چیزی سخت تلاش می‌کنید و به ندرت چیزی را به آسانی به دست می‌آورید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب ب ب
تعبیر: نیت خوبی کرده اید. رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید به زودی به موفقیت‌های بالایی خواهید رسید و شادی را در آینده به دست می‌آورید، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است؛ به انجام برسانید که به نفع تان بوده است و شما را به شادمانی می‌رساند. این اواخر بیش از حد در کار غرق شده اید و فرصتی برای استراحت کافی و در کنار خانواده بودن نداشته اید. بین کار و تفریح تعادل ایجاد کنید. شخصی رفتار عجیبی دارد او با این کار تنها می‌خواهد حس کنجکاوی شما را بر انگیزد، شرایط را کنترل کنید. در مورد مسائل احساسی، لازم نیست با سیاست رفتار کنید و هر لحظه سعی کنید تا گامی به جلو بردارید یا اتفاق بعدی را حدس بزنید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د ب آ
تعبیر: طالعت خوب است. غم و اندوه از زندگیتان خارج خواهد شد و شما به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا می‌کنید، از طرف شخصی خبر‌های خوشحال کننده‌ای به گوشتان می‌رسد که احساس آرامش بیشتری در وجود شما به وجود می‌آورد، و شما را به مقامات بالا می‌رساند. یک پیشنهاد جدید می‌تواند روز‌های تان را از یکنواختی در بیاورد شما عاشق رقابت هستید، خوشبختانه شما خوش بین هستید و این سبب می‌شود از فرصتی که پیش می‌آید به نفع احسن استفاده کنید. بر خلاف میل خود ناچار می‌شوید با کسی قطع رابطه کنید که هرگز تصورش را هم نمی‌کردید. چرخ روزگار در آستین خود طرح‌ها و برنامه‌های جدیدی دارد با صبر و حوصله به امور عقب افتاده رسیدگی کنید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ آ د
تعبیر: طالعت روشن است. آینده‌ای خوب و خوشی در پیش رو خواهید داشت به زودی به مقامات بالا خودتان را خواهید رساند و از مشکلات نجات پیدا می‌کنید، اگر گمشده‌ای دارید به زودی پیدایش میکنید که باعث خوشحالی بسیار زیادی در شما می‌شود و آرامش را برایتان به وجود می‌آورد. از عشقی سطحی دوری کنید و به هرکسی دست دوستی ندهید در رابطه تان با شخصی به طور غریزی اگر مشکلی در میان باشد متوجه می‌شوید، شاید بهتر باشد کمی از او فاصله بگیرید. درک و آگاهی تان شما را به سمت مسیری سود بخش می‌کشاند کمی بیشتر از همیشه ماجراجو باشید، اما مراقب اطرافیان خود هم باشید. هرگز در کار دیگران تجسس یا دخالت نکنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب آ
تعبیر: خداوند بهترین‌ها را برایتان در نظر دارد پس با رفتار‌های ناپسند اقبال تان را در خطر قرار ندهید، اگر صبور باشید زندگی روی خوشش را به شما نشان می‌دهد. شخصی بر سر راهتان قرار می‌گیرد که عشق را به شما نشان می‌دهد. ازدواج عالی پیش رو دارید پس نگران نباشید. هشیاری خود را حفظ کنید و اجازه ندهید بعضی از حسودان مانع پیشروی در کار‌ها شوند. ذهن خود را بیهوده درگیر مسایل حاشیه‌ای و بی اهمیت نکنید. از ولخرجی چیزی عایدتان نمی‌شود و فقط یک محبوبیت زودگذر بدست خواهید آورد. ساده‌ترین ایده‌ها اغلب موثر‌ترین هستند آنچه که به ذهنتان می‌رسد را بنویسید. از شخصی دلخورید این دلخوری را به فراموشی بسپارید و آشتی کنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ب ج د
تعبیر: مراقب باشید که بدخواهان در اطرافتان فراوانند و حسودان تلاش می‌کنند تا شما را از اهدافتان باز دارند اگر از نظر مالی در موقعیت خوبی نیستید مطمئناً پول به دستتان می‌رسد که از این شرایط خلاص خواهید شد. زندگیتان دگرگون می‌شود و فردی می‌آید که شما را از ناراحتی و اندوه خلاص می‌کند. اختلاف عقیده با دیگران برایتان مشکل ساز می‌شود. با دقت به کارهایتان فکر کنید و نقشه‌ها و طرح هایتان را اجرا کنید. نگران نباشید همه چیز به خوبی پیش می‌رود و می‌توانید به مرحله بعدی بروید. دوستی را باید آزمایش کنید تا میزان صداقت یا عدم صداقت در او آشکار شود. مهربان و در عین حال سخت گیر باشید. در مورد مساله‌ای رک و صریح نظر خود را بیان کنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج آ آ
تعبیر: متاسفانه مقصود خوبی ندارید و از طریق حیله و نیرنگ نمی‌توانید اوضاع مالی تان را دگرگون کنید. اگر می‌خواهید سفری را آغاز کنید سعی کنید با دوستانتان همراه شوید تا خاطرات خوشی برای تان به همراه داشته باشد. پولی به دستتان میرسد که باید به واسطه آن قرض هایتان را ادا کنید. شما دیگران را خوب درک می‌کنید و دوست دارید مصالحه کنید. با یکی از همکاران مشکلی دارید زمان خوبی برای رفع این اختلاف است. برای کسی زحمت کشیده اید که از شما قدردانی و شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. کسی به شما پیشنهاد می‌کند که در پروژه‌ای مشارکت نمایید. پیش از پذیرفتن باید به خوبی آن را مطالعه و بررسی کنید. این مشارکت اگر بر مبنای تفاهم باشد، نتایج درخشانی در بر خواهد داشت.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ج د
تعبیر: اقبال نیکویی دارید، اما متاسفانه دنباله روی دوستان ناباب تان هستید و همین قضیه شما را به دردسر‌های فراوانی خواهد انداخت. زنی درشت اندام در زندگی تان وجود دارد که مدام در کارهایتان دخالت میکند اگر هر چه سریعتر در مقابلش ایستادگی نکنید متأسفانه زندگی خانوادگی شما به بن بست خواهد رسید. شما دلسوز هستید و هرچه می‌کنید برای دل خودتان انجام می‌دهید نه تایید دیگران. پیغامی که به شما گفته می‌شود نباید در رفتارتان تغییری ایجاد کند بیشترین استفاده را از این وضعیت ببرید. با مهم‌ترین فرد زندگی تان تماس گرفته و از شنیدن صدای او آرام شوید. افکار منفی را کنار بگذارید و مثبت اندیش باشید. دل به امور واهی نبندید و به وعده‌های پوچ دیگران تکیه نکنید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.