×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Friday, 8 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 18 خبر
فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ج د
تعبیر: طالعت نیک است. به زودی گرفتاری هایتان از بین خواهد رفت شما به موفقیت‌های بسیار بالایی می‌رسید، و مقصود خود را به دست خواهید آورد اگر همت کنید؛ با موفقیت‌های کاری و پولی فاصله‌ای ندارید می‌توانید خیلی زود خودتان را به پیروزی در زندگی برسانید. کسی در مورد شما اشتباه قضاوت کرده، اما خجالت می‌کشد بیان کند. اگر می¬ توانید شما هم به رویش نیاورید و سعی کنید روابط خود را با او مانند سابق ادامه دهید. در تصمیمی که در مورد مسئله‌ی کاری یا برای سرمایه گذاری گرفته اید تغییراتی ایجاد کنید. این تغییر می‌تواند نتایج تعیین کننده‌ای در زندگی شما و در رابطه تان با کسی که دوستش دارید داشته باشد.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ب آ
تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بسیار زیادی در زندگی خود روبرو خواهید شد، و به دردسر‌های بزرگی مواجه میشوید، بهتر است؛ افکار بیهوده را از ذهن خود خارج کنید و دست به کار‌های ناصوابی نزنید، چون برایتان مشکلات فراوانی در زندگی ایجاد می‌کند. شما در کنار فردى که دوستش دارید مى توانید به موفقیت هاى چشمگیرى برسید؛ فقط کافیست از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کنید. موقعیت مالى شما فعلا تغییر چندانى نخواهد کرد، اما جاى نگرانى نیست. در حال حاضر به همین بسنده کنید. سوء تفاهمى بین شما و یکى از دوستان ایجاد شده که او سعى در برطرف کردن آن دارد. این فرصت را به او بدهید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب آ آ
تعبیر: دوباره سلامتی خود را به دست می‌آورید و از مشکلات خلاص خواهید شد. اگر مسائل ناراحت کننده‌ای در زندگی تان وجود دارد به زودی با کمک شخصی از آن خلاص می‌شوید. وصلت مبارکی در پیش دارید که شما را از غم و اندوه خلاص خواهد کرد و به سعادت و خوشبختی می‌رسید. از طرف کسی کمکی دریافت خواهی کرد که بسیار به موقع و ضروری است و از راه پر فراز و نشیبی که پیش رو دارید نهراسید با آمادگی برای روبه رویی با هر مشکلی قدم بردارید مطمئنا شما به نتیجه خواهید رسید موقعیتی پیش خواهد آمد که میتواند تمام زندگی شما را تحت الشعاع قرار دهد مهم اینست که شما با مسئله چطور برخورد کنید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج آ د
تعبیر: صبر و تحمل به خرج دهید و برای انجام کارهایتان عجله نداشته باشید تا نتایج خوبی به دست آورید. شاید مجبور شوید کار‌های تازه‌ای را آغاز کنید، سعی کنید در آن احتیاط کنید تا خدایی ناکرده خودتان را به دردسر نیندازید. پولی که منتظرش هستید تا دو وعده آینده به دستتان می‌رسد. غم بزرگی را پشت سر خواهید گذاشت حواستان به زنده‌ها باشد برای فروش عجله نکنید شخصی که مدت طولانی با شما در ارتباط بوده به شما علاقه‌مند است، ولی شما متوجه علاقه او نشده اید عجله نکنید و از قضاوت عجولانه در مورد شخصی خودداری کنید به زودی خبر و یا نامه‌ای به دست شما خواهد رسید از خواندن مطالب آن نگران نشوید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب ج
تعبیر: مقصودی دارید که خیلی زود به آن میرسید و دوباره زندگی به کامتان می‌شود. اگر برای رسیدن به اهدافتان ناامید شده اید باید از خداوند طلب کمک کنید. در امورات تحصیلی به موفقیت می‌رسید و به درجات بالایی دست خواهید یافت پس همچنان به تلاش و کوشش ادامه دهید. در مورد مسئله‌ی کاری با کسی که به شما نزدیک است صحبت کنید. او با زاویه‌ی دید دیگری که در این مورد دارد می‌تواند به شما کمک کند. اما در مورد آنچه که در دل دارید با هر کسی سخن نگویید. ممکن است دیگران با تجربیات ناکافی خود به شما پیشنهادی دهند و شما را در یک گرفتاری بزرگ قرار دهند. امتحان سختی پیش رو دارید و نتیجه‌ی این امتحان در زندگی شما تاثیر به سزایی خواهد داشت.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ب آ
تعبیر: اقبال نیکویی در انتظارتان است و سرمایه اندکی به دستتان می‌رسد که می‌تواند شما را از نظر مالی در موقعیت مناسبی قرار دهد. اگر می‌خواهید کاری را آغاز کنید قبل از هر عملی صلاح و مشورت داشته باشید تا خدایی نکرده به دردسر نیفتید. حالا وقت جا زدن نیست دست روی دست نگذارید تلاش کنید که روز‌های روشن و خوشی نزدیک است اگر به مسافرت هستید آن را برای چند روزی به تعویق بیندازید هر چه زودتر با شخصی که لازم است تماس تلفنی برقرار کنید و شر مسﺋله‌ای را که مدتی است گریبانتان را گرفته از سر خود کم کنید خودتان بهتر از هر کسی میدانید که این مشکل خودبه خود حل نمی‌شود.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: آ د ج
تعبیر: نگران مشکلاتی که در زندگیتان وجود دارد نباشید و بدانید که به زودی خداوند به شما کمک خواهد کرد تا از آن خلاص شوید. اگر فردی با شما ناسازگاری دارد شما با او مدارا کنید تا از کارش پشیمان شود. حرف‌هایی به گوشتان می‌رسد که بسیار از آن ناراحت خواهید شد. بین شما و شخص دیگر توافقات شغلی مهم ایجاد میشود. بنابرین بهتر است تمام فکر و ذکر خود را معطوف این کار کنید و تا میتوانید از کار‌ها دیگر خود داری کنید با افراد مهم روبرو خواهد شد که آینده شغلی و اجتماعی شما را رقم خواهند زد، این روز‌ها گاهی احساس تنهایی میکنید و حس میکند به حمایت دیگران احتیاج دارید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ آ د
تعبیر: مسائل ناراحت‌کننده‌ای در زندگی تان وجود دارد که برای برطرف شدنش باید به خداوند پناه ببرید. اگر می‌خواهید به آرزوهایتان دست پیدا کنید باید از خودتان توانایی و تلاش نشان دهید و از تنبلی دست بکشید. به زودی خداوند نو رسیده‌ای به شما یا یکی از عزیزانتان عطا خواهد کرد. لازم است کمی غرور خود را کنار بگذارید و از دوستان نزدیک یا خانواده خود کمک بخواهید مطمﺋنا کمک آنان به نفع شما خواهد بود به شخصی که دوستش دارید پیشنهادی میکنید او ابتدا این پیشنهاد را رد میکند نگران نباشید و به او حق بدهید او باید کمی در مورد پیشنهاد شما فکر کند و بعد به شما پاسخ بدهد شما هم اگر جای او بودید همین کار را میکردید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د
تعبیر: طالعت خوب است. اتفاقات خوشایندی در زندگی برایتان به وجود خواهد آمد از طرف شخص خبر‌های خوشحال کننده‌ای را دریافت می‌کنید، که شادی بسیاری در شما سرازیر می‌کند باعث می‌شود به آرزو‌های خود برسید و آرامش را در خود به وجود بیاورید، بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از شر بدخواهان در امان خواهید بود. کمی از توقعات خود کم کنید این توقعات گاهی نگرانی دیگران را به دنبال دارد. برای گرفتن جواب از طرف مقابل تان زیاد عجله میکنید این عجله کردن ممکن است عواقب ناگواری برای شما به همراه داشته باشد. این روز‌ها بهتر است کمی از کار فاصله گرفته به خانواده مشغول باشید. زودتر از آنچه فکر میکنید سرتان شلوغ خواهد شد.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج ب آ
تعبیر: طالعت نیکوست. روزگار بر وفق مراد شماست و شما به حاجت‌های خود دست پیدا خواهید کرد، به زودی گشایشی در زندگی شما رخ می‌دهد صاحب فرزندی خواهید شد که قدمتش برای تان مبارک است بهتر است؛ برای خود صدقه‌ای بدهید تا از چشم مردم در امان بمانید و شادی را در خود به وجود بیاورید. همین روز‌ها بار سفر ببندید. بعد از مدت‌ها تلاش مداوم، دیگر باید کمی به خودتان استراحت بدهید و از آرامش موجود لذت ببرید. موقعیتی برایتان پیش خواهد آمد که مجبور به قضاوت در مورد موضوعی می‌شوید. سعی کنید تا می‌توانید از زیر بار این مسئولیت شانه خالی کنید. نتیجه‌ی این قضاوت اثرات روحی برای شما به دنبال خواهد داشت.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب ب ب
تعبیر: به زودی غم و اندوه از وجودتان خارج خواهد شد و شادی و سربلندی نصیبتان می‌شود در امورات زندگی تان به هدف‌های خود خواهید رسید، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید به زودی به انجام می‌رسد که برایتان سود و منافع بسیاری دارد. خبری بگوشتان خواهد رسید سعی کنید اعتماد بنفس خود را به آزمایش بگذارید و ان را بسنجید شما باهوش‌تر ازان هستید که بخواهید دلتان برای خودتان بسوزد و قصه گذشته را بخورید توانایی‌های خود را بشناسید و از ان‌ها استفاده کنید و ناتوانی‌های خود را بشناسید تا سعی در تقویت ان‌ها داشته باشید شما بخوبی میدانید که بسیار توانا هستید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د ب د
تعبیر: مدتی است در راز و نیاز با خداوند کاهلی می‌کنید، با این کارتان طالع خود را به رنگ تیره و تار در خواهید آورد و مشکلات بسیار زیادی در خود به وجود می‌آورید، سعی کنید؛ تا می‌توانید دست از کار‌های نادرست بردارید و خودتان را به فساد آلوده نکنید. شخصی بیشتر از گذشته به شما محبت خواهد کرد دلیل این محبت را درک کنید سعی در جبران آن کنید. در حال حاضر گزینه‌های زیادی برای انتخاب ندارید دیگران به شما تکیه کرده اند به آن‌ها تعهداتی داده اید که باید به آن‌ها عمل کنید. هیچ کس دوست ندارد تحت فشار قرار بگیرد، اما گاهی همه چیز آنطور که مورد انتظار است پیش نخواهد رفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.