×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Sunday, 10 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ب ب
تعبیر: فالت خوب است. به زودی به هدف و خواسته‌های قلبی تان دست پیدا خواهید کرد، گشایشی در پیش رو خواهید داشت به ثروتی می‌رسید که زندگیتان را تغییر می‌دهد و شما را به آرزو هایتان می‌رساند، به زودی صاحب فرزندی می‌شوید که برایتان قدمش مبارک است. برای موفقیت وپیشرفت فقط به خود و توانایی خود تان باور کامل داشته باشید در خصوص پیشنهادی که به شما میشود بهتر است اصول اخلاقی و معیار‌های وجدانی تان را بخاطر داشته باشید با ان که امکان پایداری یک رابطه به ذهن تان کم است و یا ممکن هیچگاهی به نتیجه نرسید، اما بازهم از مرور خاطرات ان لذت می‌برید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج د د
تعبیر: قصد ونیتت خوب نیست. بهتر است؛ مراقب خود باشید شخصی می‌خواهد برایتان مشکلات بسیار زیادی را به وجود بیاورد و حسادت‌های بسیاری نسبت به شما دارد، تا می‌توانید خودتان را از اطرافیان تان دور نگه دارید و گرنه برایتان شکست در زندگی به وجود می‌آورند. با شخصی در مورد اولویت هایتان شفاف باشین با کمی هوشیاری و تلاش بیشتر میتوانین به نیت خود برسید خواستن توانستن است. به بحث و جدلی خانوادگی وارد شده اید مراقب باشید که با قضاوت اشتباه کاسه کوزه‌ها سر شما شکسته نشود. تصمیم و نتیجه نهایی را به عهده‌ی بزرگتر‌ها بگذارید. مسئولیتی به شما سپرده شده خودتان را دست کم نگیرید و توانایی خودتان را نشان دهید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ آ د
تعبیر: خداوند رزق و روزی فراوانی وارد زندگیتان خواهد کرد و اگر صبور و خوددار باشید مطمئنا اتفاقات خوبی برایتان رخ خواهد داد. اگر تصمیم دارید وارد کاری بزرگ شوید بهتر است هم اکنون دست نگاه دارید که بخت و اقبال شما یار نخواهد بود. برای تغییر در اوضاع مالی باید دست از کار‌های حرام بکشید. با مشورت میتوانید مانعی را از سر راه پیشرفت خود بردارید که از مدت‌ها قبل آزارتان داده است، سرسختی را کنار بگذارید و از خود کمی انعطاف نشان دهید، از طریق همفکری و همدلی به راحتی میتوانید مشکلات شخصی که برایتان بسیار مهم است را برطرف کنید، قصد اعتراض به رفتار یکی از دوستان قدیمی را دارید، قدمت یک دوستی نباید باعث گذشتن دیگران از خط قرمز‌های شما شود.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د آ ج
تعبیر: بخت و اقبال به شما رو می‌کند و اگر در نظر دارید کار مهمی را انجام دهید به موفقیت می‌رسید. تصمیم دارید سفری را آغاز کنید که بسیار به طول خواهد انجامید پس بهتر است خانواده تان را با خودتان همراه نمایید. اگر در انتظار بازگشت پولی هستید این امر تا دو وعده دیگر برایتان حاصل می‌شود. خطری از پیش رویتان برداشته شده اگر میخواهید درباره‌ی موضوع مهمی بافردی صحبت کنید یا پیامی اشکار یا واضح به او بدهید بهتراست اندکی دست نگه دارید در مورد مسئله‌ی حقوقی یا مالی عجولانه عمل کرده اید که نتیجه‌ی نا مطلوبی در پی داشته و موجب پشیمانی و ندامت شما شده است هرگز برای جبران دیر نیست از ابتدا شروع کنید شک نکنید به انچه که میخواهید میرسید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ب آ
تعبیر: اقبال نیکویی در انتظارتان است، انقدر تشویش و دلهره نداشته باشید و توکلتان به خداوند باشد. اگر می‌خواهید مسیری را آغاز کنید با بزرگترهایتان مشورت کنید و نصیحت هایشان را بپذیرید. از تهمت و دروغ پرهیز کنید که زندگی به کامتان تلخ میشود. احساس می‌کنید تعادل زندگیتان به هم خورده است. برای مدت کوتاهی خود را با فعالیت‌های سر گرم کننده مورد علاقه تان مشغول نگه دارید. برای حضور در جلسه کاری لبخند بزنید و با احترام رفتار کنید. قصد خرید قسطی وسیله‌ای را دارید بهتر است قبل از خرید یک حساب سر انگشتی داشته باشید تا سر ماه غافل گیر نشوید. بیشتر از گذشته به جزئیات امور توجه کنید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ب آ
تعبیر: ایمان و توکلتان به خداوند را از دست داده اید و همین قضیه موجب شده سردرگم و گمراه شوید، باید دوباره به او روی آورید. اگر می‌خواهید وصلتی را انجام دهید در این امر تعجیل نکنید که ممکن است به دردسر بیفتید. با اندکی تلاش به مقصود خود می‌رسید پس تنبلی نکنید. خبر‌های خوشی در راه هستند و خیر و برکت وارد زندگیتان میشود، فعلا نیاز‌های خود را به کنار بگذارید و به نیاز‌های یکی از عزیزانتان که با مشکلی جدی دست و پنجه نرم میکند بپردازید، به یاد داشته باشید که از هر دستی که بدهید از همان دست پس میگیرید، بحثی پیش خواهد آمد و شما رفتارتان نسبت به گذشته به مراتب سنجیده و پخته‌تر خواهد بود، با مشکلی مواجه هستید سخت نگیرید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ب ج
تعبیر: تا دو وعده آینده خبر‌های خوبی به دستتان می‌رسد که به واسطه آن زندگی تان سر و سامان خواهد گرفت. اگر نگران رسیدن خبر‌هایی هستید و یا در انتظار پاسخ از جانب فردی می‌باشید مطمئن باشید که در این رابطه حرف‌های خوبی خواهید شنید. از لجبازی با اطرافیانتان دست بردارید تا زندگی به کامتان شود. زندگی عاطفیتان دستخوش تغییر و تحولی چشم گیر و تعیین کننده میشود. انرژی زیادی برای فردی که به او علاقه‌ی زیادی دارید صرف خواهید کرد. پاسخ جالب و غافل کننده درمورد یکی از سوال هایتان دریافت میکنید. در کاری خیر همکاری داشته اید که ماحصل کار رضایتبخش خواهد بود. به همین دلیل شما مورد تحسین دیگران قرار میگیرید. برکت و سعادت در انتظار شماست.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج ج ج
تعبیر: بخت و اقبال بلندی دارید و آرزو‌های زیادی در زندگی دارید که به آن خواهید رسید. اگر از افرادی دل آزرده هستید آن‌ها را به خداوند بسپارید که جزای کارشان را خواهد داد. به زودی زندگی تان سر و سامان میگیرد و از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار خواهید گرفت، اندکی صبور باشید. فرصتی ناب برای ایجاد تغییر اساسی در اختیارتان قرار میگیرد که بی صبرانه در انتظارش بودید. لازم است تغییری در طرز فکر و رفتارتان هم ایجاد کنید. قبل از هرگونه پیش داوری در مورد رخدادی که به زودی تجربه خواهید کرد اندکی تامل کنید. توانایی مدیرتتان در وقت و امور معمول روزمره و زندگیتان تحسین برانگیز است. همواره سخن حق بگویید و از چیزی نهراسید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج آ د
تعبیر: با توکل کردن به خداوند تمام مشکلات شما از بین می‌رود بهتر است؛ راز دلتان را هیچگاه با کسی در میان نگذارید تا به نابودی و شکست مواجه نشوید، به زودی شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی را می‌دهد بهتر است؛ با فکر و اندیشه درست به این پیشنهاد پاسخ بدهید تا خوشبختی را به دست بیاورید. انرژی تان تحلیل رفته از طریق ورزش و فعالیت‌های تفریحی و ضمنا اندکی صبر و تحمل دوباره به خود سابق تان برگردید دامنه روابط اجتماعی تان رو گسترده کنید تا جای ممکن از فواید این معاشرت‌ها بهره‌مند شوید زمانی از حمایت‌های بی شایبه یکی از نزدیکان خود بهره‌مند میشوید که اُمیدتان را از دست داده اید، مدتی است که هنگام أخذ تصمیمات مهم دچار وسواس میشوید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د د آ
تعبیر: طالعت روشن است. به زودی زندگیتان سروسامان خواهد گرفت و شادی و خوشبختی نصیبتان خواهد شد شخصی در زندگی شما را نصیحت میکند بهتر است؛ به حرف‌های او به خوبی گوش بدهید، چون برایتان موفقیت را در زندگی به وجود می‌آورد و شما را به آرزوهایتان می‌رساند، هیچگاه در تصمیم گیری‌های زندگیتان خودسرانه دست به کاری نزنید. از طریق کار‌های گروهی و همفکری با دیگران سریعتر و راحتتر از پلکان ترقی بالا می‌روید در مواقع بحرانی و حساس در محل کار یا تحصیلتان رعایت احترام و ادب را فراموش نکنید و همچنان به دفاع از خود و حقوق خود ادامه دهید با وجود آنکه میزان درآمدتان دقیقا با معیار‌های تان هماهنگی ندارد، اما می‌توانید با اندکی صرفه جویی به مقدار کافی پس انداز کنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب د
تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی در صدد شماست و می‌خواهد برای تان دردسر‌های فراوانی در زندگی به وجود بیاورد، بهتر است؛ هر چه زودتر به فکر حل مشکلات زندگی خود باشید تا به نابودی مواجه نشوید، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است؛ به تاخیر بیاندازید، چون برایتان خوشایند دیده نشده است. گذشت و مهربانی ذاتی تان فضای پر برکت در زندگیتان ایجاد میکند ایده بکری در سر دارید که میتوانید درجهت موفقیت هر چه بیشتر از آن در امور کاری یا تحصیلیتان استفاده کنید قبل از پاسخ منفی یا مثبت دادن به پرسشی که از شما خواهد شد در مورد عواقب احتمالی پاسختان خوب فکر کنید به مهمانی دعوت شده اید که در ان با افرادی که موقعیت اجتماعی مناسبی دارند ملاقات خواهید کرد.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ ج ج
تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد اگر گمشده‌ای دارید به زودی پیداش می‌کنید، و این باعث خوشحالی بسیاری در شما می‌شود از شر بدخواهان در امان خواهد ماند، بهتر است؛ در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا به پیروزی برسید بتوانید آرزو‌های خود را عملی کنید و به آرامش دست پیدا کنید. گره از یکی از مشکلاتتان باز میشود، برای سرگرم کردن خود به دنبال کار‌های جدید باشید، هوش شما موجب میشود تا از موقعیت حساسی که برایتان پیش آمده سربلند بیرون بیایید، دلخوریتان از یکی از نزدیکان ناشی از سو تفاهم بوجود آمده است که با یک گفتگوی صادقانه به سادگی حل خواهد شد، کمک غیر منتظره از طرف فردی که آشنایی چندانی هم ندارید خوشحالتان میکند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.