×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Monday, 11 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
فال ابجد امروز شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب آ ج
تعبیر: حاجت روا می‌شوید و گره از کارتان گشوده خواهد شد. اگر مشکلات فراوانی از نظر مالی دارید شخص کمکتان می‌کند تا از آن‌ها خلاص شوید. به زودی مرتبه‌ای برتر می‌یابید و بر بدخواهان پیروز میشوید پس صبور باشید و تلاشتان را بیشتر کنید. دعای خیر خیلی‌ها پشت سر شماست در مرام شما دست دیگران را گرفتن و به کسیکه افتاده آسیب نزدن یک اصل مهم تلقی میشود. دل مهربان و زلالی دارید که کینه کسی بر آن نقش نمی‌بندد. متاسفانه این روز‌ها شخصی از اخلاق نرم و روی خوش شما سو استفاده میکند در پول خرج کردن اندازه نگه دارید یک پیشنهاد مهم به شما میشود که برای جواب دادن به آن نیاز به مشورت دارید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ب آ
تعبیر: همیشه توکلتان بر خداوند باشد و سعی کنید تا به او اعتماد کنید مطمئن باشید که جواب تان را به بهترین شکل ممکن خواهد داد. زنی بسیار بر شما حسودی میکند اگر در مقابلش ایستادگی نکنید آسیب فراوان خواهید دید زندگی به کامتان میشود اگر صبور باشید. از اینکه به عشق خود نرسیده اید و معشوق از شما گریزان است عصبی و کلافه اید اگر از همان ابتدا با دور اندیشی و تدبیر قدم بر میداشتید به این وضعیت دچار نمیشدید از خیالات محال بیرون بیایید و واقع بینانه به زندگی بپردازید توانایی‌های با القوه‌ی خود را بالفعل در اورید و مطمئن باشید با کمی تلاش وضع شما دگرگون خواهد شد.. از جمع گریزان نباشید و سکوت را پیشه نکنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د آ ج
تعبیر: شانس به شما رو می‌کند و به سعادت و خوشبختی می‌رسید. اگر سفر کرده‌ای دارید که از دوری اش در رنج عذاب هستید به زودی خبر‌هایی از او به دستتان میرسد. شخصی کمکتان می‌کند تا مشکلات مالی تان را برطرف کنید پس به او اعتماد کنید و به حرف هایش گوش فرا دهید. دیدار‌های موفقیت آمیز کاری پیشرو خواهید داشت زیاد به قول و قرار دیگران توجه نکنید هر کس مسله و مشکل خودش را دارد. وسواس را کنار بگذارید تا به شما ثابت شود با دل دل کردن کاری از پیش نمی‌توان برد. دوستان واقعی خود را بشناسید و باقی را از خود دور کنید با هر کسی شریک نشوید و قدم در مسیر‌های ناشناخته نگذارید دلتان را به وعده‌های تو خالی یکی از نزدیکان تان خوش نکنید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج د ج
تعبیر: زندگی خوبی در انتظارتان است و اگر صبور باشید آرزوهایتان میسر خواهد شد. اگر همت و تلاشتان را فراوان‌تر کنید عشق زندگی خود را خواهید یافت و سعادتمند و خوشبخت میشوید. اگر از بیماری در رنج عذاب هستید به زودی سلامتی تان را باز میابید و خداوند کمکتان می‌کند پس نگران نباشید. برای ادامه‌ی تحصیل هیچ وقت دیر نیست. از خودتان بیشتر توقع داشته باشید. بخشی از مشکل مالی شما حل خواهد شد. محیط خشک کاری را تحمل کنید تا قدرت را در دست بگیرید. اینکه شما قادرید هرکاری را به خوبی انجام دهید دلیل نمیشود تا خودتان را با دیگران مقایسه کنید. هر فردی استعدادی دارد. رگه‌هایی از معنویت در شما وجود دارد که باید برجسته‌تر شود. صله‌ی رحم را فراموش نکنید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج د د
تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید و خودتان را در دردسر خواهید انداخت پس از آن صرف نظر کنید. شخصی سعی دارد تا شما را در دردسر بیاندازد به حرف هایش توجهی نکنید و از او دوری کنید. اگر توکلتان بر خداوند باشد به زودی کارهایتان سر و سامان می‌گیرد. از اینکه دوستان و اطرافیان آنطور که باید و شاید قدرتان را نمیدانند دلخورید یک حسرت قدیمی همراه شماست که باید از آن رها شوید و به آینده فکر کنید اگر تلاشتان را بیشتر کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت انتظار نداشته باشید در ظرف مدت کوتاهی به همه خواسته هایتان برسید عوض کردن حقایق در نهایت به ضرر خودتان خواهد شد.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج د ج
تعبیر: زندگی روی خوشش را به شما نشان می‌دهد و با صبوری به تمامی آرزوهایتان خواهید رسید. فردی سعی دارد تا برای شما دامی پهن کند، اما راه به جایی نمی‌برد. حسودان در اطرافتان فراوانند از آن‌ها دوری کنید تا چشم زخم آن‌ها بر شما کارگر نیفتد. چرخ زندگی همیشه بر یک مدار نمی‌چرخد بنابراین توقع نداشته باشید که همه چیز بر وفق مرادتان باشد. رنج و سختی‌های اخیر شما را مانند فولاد آبدیده کرده و بر تجربیات شما افزوده است. به پیشکسوتان نزدیک شوید تا از ان‌ها درس بیاموزید. اگر به ترک وطن فکر میکنید بهتر است عجله نکنید. یکی از دوستان قدیمی خود را به طور اتفاقی خواهید دید.

♎ فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ب ب
تعبیر: هر آنچه چه که میخواهید را از خداوند طلب کنید و مطمئن باشید که به آن می‌رسید. حواستان باشد تا به زیر وعده هایتان نزنید که در این صورت همه چیزتان را از دست میدهید. به دنبال مال حرام نروید و سعی کنید تا در راه درست بمانید. شخصی حرف‌های نادرستی پشت سرتان می‌زند به او بی توجهی نشان دهید. به حرف رقیبان و حسودان توجهی نکنید به هر کسی به عنوان دوست نشست و برخاست نکنید با کسی وقت بگذرانید که بتوانید از او چیزی یاد بگیرید اگر اتوموبیلتان احتیاج به تعمیردارد هرچه زودتر این کاررا انجام دهید شماا طبع بلندی دارید و زیر بار حرف زور نمیروید دلتان میخواهد روی پای خودتان بایستید و صادقانه تلاش میکنید در سختی‌ها آستانه تحمل خود را بالا ببرید.

♏ فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: آ د آ
تعبیر: مقصود نیکی دارید و زندگی به کامتان شود. به زودی از مشکلات خلاصی می‌یابید و غم و ناراحتی از شما دور می‌شود. سعادتمندی و خوشبختی فراوانی برایتان خواهد بود و از مکر مکاران در امان میمانید. قصد دارید تا دست به معاملاتی بزنید که شما را در دردسر خواهد انداخت پس از آن صرف نظر کنید. اگر سفر کرده‌ای دارید به زودی به جانب تان باز خواهد گشت پس خویشتن داری کنید و انقدر بی تابی نکنید. از فردی که دوروست بگریزید تا صداقت و درستکاری خودتان را زیر سوال نبرید. نگرانیهایتان با گذشت زمان برطرف می‌شوند. کینه کسی را به دل نگیرید. با سعه صدر اختلافات کوچک را حل کنید. از عشق یکطرفه بپرهیزید. خبر جالبی به شما داده خواهد داده شد. شما اساسا خودرای هستید، اما در رابطه با مسئله پیش آمده انعطاف پذیری به نفع شماست.

♐ فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ب د ج
تعبیر: مشکلاتی که دارید را برطرف خواهید کرد و خداوند کمکتان می‌کند تا به سعادت برسید. برای از دست دادن شئی ناراحت و پریشان هستید، اما دوباره آن را خواهید یافت. ممکن است دعوا و مرافعه‌ای در پیش داشته باشید سعی کنید تا خویشتن داری کنید و احترام بزرگتر هایتان را داشته باشید در این صورت مطمئن باشید که راه سعادت را می‌یابید. این روز‌ها تا جایی که میتوانید نامیدی را از خود دور کنید، چون انرژی شما کم و کمتر خواهد شد این روز‌ها شما به شدت نیاز دارید تا بتوانید با تمام قوا به جلو بروید، با شخص با تجربه‌ای مشورت کردن موجب پیشرفتتان خواهد شد، به والدینتان بیشتر رسیدگی کنید. یک پیشنهاد کاری دریافت خواهید کرد که باید با دقت و مو به مو آن را بررسی کنید و عجولانه تصمیم نگیرید.

♑ فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: د د ج
تعبیر: مقصود نیکی دارید و به زودی مشکلاتتان برطرف میشود تا ماه دیگر به به وصال یار میرسید و طعم خوشبختی را خواهید چشید. اتفاقات خوبی برایتان رخ می‌دهد و از ناراحتی و اندوه خلاص می‌شوید. همت تان را بیشتر کنید و به خداوند توکل کنید تا زندگی به کامتان شود. تغذیه‌ی سالم و تحرک بدنی را هر چه زودتر شروع کنید. عشق قدرت عظیمی دارد و میتواند توانایی شما را چندین برابر کند. در امور مالی به شخصی در اطرافتان که زیاد صحبت میکند اعتماد نکنید و حساب و کتاب خود را با او در میان نگذارید بزودی پیشنهاد شراکتی به شما میشود که وسوسه انگیز است، اما نتیجه‌ی خوبی ندارد بهتر است ان را نپذیرید.

♒ فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب ب آ
تعبیر: اقبال نیکی در انتظارتان است و می‌توانید به آرزو‌های خود برسید، اما باید کمی صبور باشید و از خداوند بخواهید تا شمارا به موفقیت برساند. اگر قصد دارید تا ملکی را معامله کنید هم اکنون دست نگاه دارید که دچار ضرر و زیان خواهید شد. اخباری به دستتان میرسد که کمی شما را نگران می‌سازد، اما خیلی زود از این آشفتگی خلاص می‌شوید و خداوند کمکتان می‌کند. یادتان نرود که این شما هستید که میتوانید زندگیتان را عوض کنید. هر کسی رزق و روزی خودش را دارد و زمانی که شخصی را میبینید در رفاه بیشتری است خودخوری نکنید. صبر و تحمل خود را بیشتر کنید و از طوفان حوادث عبور کنید. روی اهداف کوتاه مدتتان بیشتر تمرکز کنید. مشکلات خود را با کسی که نمیتواند به شما کمکی بکند درمیان نگزارید. بیشتر از دخل خود خرج نکنید.

♓ فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: د ب آ
تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید و اگر از اندوه و نگرانی به دور باشید زندگی به کامتان می‌شود. به زودی به آرزوهایتان دست پیدا می‌کنید و خداوند مرادتان را خواهد داد. اگر قصد دارید تا وصلتی را انجام دهید تعجیل کنید که به خیر و صلاحتان می‌باشد. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا زندگی به کامتان شود. در فکر انتقام نباشید که شمارا آرام نمیکند پند ونصیحت کسی فردی دلسوز و مشفق به نفع شماست آن‌ها را پشت گوش نیندازید قرض گرفتن در شرایط فعلی میتواند بخشی از مشکلاتتان را حل کند گاهی بیش از حد لجبازی میکنید برای همین فرصت خوبی را برای پیشرفت از دست خواهید داد مراقب وسایل شخصی تان باشید ممکن است با سهل انکاری چیز باارزشی را گم کنید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.