×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Thursday, 21 September , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 63 خبر
فال ابجد امروز شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲


پارسینه: فال ابجد روزانه امروز شنبه ۲۵ شهریور را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز جمعه ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

 

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر فال ابجد: روزی سرشار از خوشی و نشاط را آغاز کرده‌اید و از شادی در پوست خود نمی‌گنجید، این نشاط و شادی را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و خاطره خوشی‌های امروز را در ذهن اطرافیان ماندگار کنید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما می‌آید و از این کمک سود خوبی روانه جیب تان می‌شود. این شرایط را به خاطر داشته باشید و در اولین فرصتی کمک این فرد را تلافی کنید. فرصت بیشتری را برای بودن در کنار اهل منزل کنار بگذارید. بیشتر از همیشه به فکر اعضای خانواده باشید و به اندازه‌ای به آنها رسیدگی کنید تا جایی برای گله‌ و شکایت باقی نماند.  همکاران در محل‌ کار ثابت می‌کنند که از هر فرصتی برای کمک به شما بهره ‌می‌گیرند. در انجام کارهای روزانه کوتاهی نکنید و با به پایان رساندن سریع کارها فرصتی را برای استراحت و تفریح پیدا کنید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

 

ابجد فال شما : آ د ب

تعبیر فال ابجد: به جای اینکه به نگرانی‌های بی‌دلیل و کم‌ارزش مشغول شوید فکر خود را به انجام کارهای مهم مشغول کنید. اندوخته‌ای برای سرمایه‌گذاری کنار گذاشته‌اید اما راه و چاه سرمایه‌گذاری را بلد نیستید و نگران هستید پولی که با هزار و یک زحمت به دست آورده‌اید را در سرمایه‌گذاری نامطمئنی از دست بدهید. امروز فرصت مناسبی است تا با اعضای خانواده که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و پول تان را برای کاری سرمایه‌گذاری کنید که ضرری به دنبال نداشته باشد. دوستان قدیمی خود را کنار گذاشته‌اید و سری به آنها نمی‌زنید، اگر نمی‌خواهید با این رفتار تنها و بی‌کس شوید امروز حالی از دوستان قدیمی خود بپرسید و رفاقت خود را با آنها محکم کنید. رابطه‌ای پنهانی دارید و نمی‌خواهید به این رابطه پایان دهید اما ادامه این رابطه آبروی شما را به خطر خواهد انداخت، درنتیجه هرچه سریع‌تر فکری برای این رابطه پنهانی کنید و به فکر حفظ آبرویتان باشید.

 

فال ابجد متولدین خرداد ماه

 

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: با ورزش و تحرک سلامت جسم و روح خود را تضمین کنید. یکی از آشنایان امروز روش سودمندی را برای افزایش درآمد با شما در میان می‌گذارد. این روش را به کار بگیرید و زمینه دستیابی به درآمد بیشتری را فراهم کنید. مهمان‌های ناخوانده‌ای در راه منزل شما هستند، درنتیجه شرایط را برای پذیرایی از این مهمان‌ها آماده کنید و میزبان خوبی باشید. به اطرافیان محبت نمی‌کنید و از هر فرصتی برای آزرده‌کردن دیگران بهره می‌گیرید، امروز اتفاقی می‌افتد و به قدرت محبت پی خواهید برد،‌ درنتیجه از امروز به بعد به جای دلخورکردن اطرافیان راه عشق و محبت را در پیش بگیرید و برای حل مشکلات از جادوی محبت استفاده کنید. یکی از آشنایان در همسایگی شما یا همکاران در محل‌‌کار چشم دیدن پیشرفت شما را ندارد و نقشه‌های شومی را برایتان کشیده است. این فرد را شناسایی کنید و قبل از اینکه نقشه‌های شوم خود را اجرا کند حسابش را کف دستش بگذارید. امروز به ناگاه احساس خواهید کرد که حوصله کار کردن را ندارید و می‌خواهید در کنار اعضای خانواده باشید.

فال ابجد متولدین تیر ماه

 

ابجد فال شما : ب د د

تعبیر فال ابجد: اعضای خانواده برنامه‌های خاصی را برای شما تدارک دیده‌اند و روز خوبی انتظار‌تان را می‌کشد. روز شلوغی را آغاز کرده‌اید و کارهای زیادی را برای انجام ‌دادن دارید اما غم به دل خود راه ندهید چراکه کارهای امروز به خوبی و خوشی انجام می‌شود و فرصتی پیدا می‌کنید تا در انتهای روز قدری خستگی در کرده و استراحت کنید. رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده را در اولویت کارهای خود قرار دهید. حضور بیشتری در کارهای گروهی داشته باشید و از هر فرصتی برای مشارکت در کارهای انسان‌دوستانه بهره بگیرید. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و با پیشرفت چشمگیری در کارهایتان روبه‌رو خواهید شد. از این شرایط درس بگیرید و تجربه‌های بیشتری را به کوله‌بار زندگی خود اضافه کنید. دزدی در کمین مال و اموال شماست. در این شرایط بهتر است چشم از دارایی‌های خود برندارید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید تا چیزی از اموال شما به سرقت نرود.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

 

ابجد فال شما : ب د آ

تعبیر فال ابجد: مدتی است که در بستر بیماری گرفتار شده‌اید و حال‌ و‌ روز خوبی ندارید اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چراکه امروز احساس می‌‌کنید رو به بهبود هستید و این وضعیت در چند روز آینده ادامه پیدا می‌‌کند و بهبودی کامل حاصل خواهد شد. روز خوبی را در پیش ندارید و هزینه‌ گزافی روی دست‌ شما قرار می‌گیرد. اجازه ندهید این اتفاق روز شما را خراب کند. از این پیشامد درس بگیرید و در آینده با پس‌انداز و صرفه‌جویی ثبات مالی بیشتری داشته باشید. تلاش بیشتری به خرج دهید و جدی‌تر از همیشه کار کنید. مطمئن باشید زحمتی که می‌کشید بدون نتیجه باقی نمی‌ماند و در آینده‌ای نزدیک مزد تلاش‌های شبانه‌روزی تان را دریافت می‌کنید. احساس نگرانی می‌کنید و غصه‌دار هستید، این وضعیت ادامه پیدا نمی‌کند و شادی جای غم را در دل شما پر خواهد کرد.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

 

ابجد فال شما : ج د آ

تعبیر فال ابجد: از ورزش و تحرک غافل نشوید و سلامت خود را پشت‌‌ گوش نیندازید. در غیر این صورت طولی نخواهد کشید که راهی بستر بیماری شوید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند اما بهتر است روی این فرد را زمین بیندازید، چراکه اگر به ایشان پولی قرض دهید هرگز روی پول تان را نخواهید دید. اعضای خانواده امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کنند. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و به گونه‌ای رفتار کنید تا اهل منزل در آینده بیشتر از شما حساب ببرند. معامله مهمی را در پیش دارید و به نفع‌ شماست که قبل از هرگونه معامله‌ای یک‌ بار دیگر شرایط این معامله را بررسی کنید. مدتی است که فرصتی برای استراحت مهیا نشده. امروز شرایط تفریح و استراحت را پیدا می‌کنید. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و خودتان را برای روزهای شلوغ آینده آماده کنید.

فال ابجد متولدین مهر ماه

 

ابجد فال شما : د آ د

تعبیر فال ابجد: از سلامت خود غافل نشوید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. از جایی که انتظارش را نداشتید پول روانه حساب‌های بانکی شما می‌شود، به نفع شماست که تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را پس‌انداز کنید. در غیر این صورت این پول زودتر از چیزی که فکرش را کنید به پایان می‌رسد و مشکلات مالی تان شروع می‌شود. اتفاق غیر منتظره‌ای در زندگی تان رخ می‌دهد. با اتفاق‌های جدید کنار بیایید و انعطاف بیشتری در زندگی داشته باشید. قصد انجام کار مهمی را دارید اما در این فکر هستید که این کار دیر شده و فایده‌ای ندارد. چنین فکرهایی را کنار بگذارید و امروز این کار را آغاز کنید. مطمئن باشید در آینده از انجام آن پشیمان نخواهید شد. اهل خانواده بر سر موضوعی با یکدیگر اختلاف‌نظر دارند و این وضعیت زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم کرده‌است، قبل از اینکه این دلخوری بالا بگیرد امروز در میان اعضای خانواده پادرمیانی کرده و بین اهل منزل صلح و صفا برقرار کنید. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما ‌بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت. از جانب یکی از همسایه‌ها یا همکاران در محل‌کار ضرری به شما وارد می‌شود. از این اتقاق درس بگیرید و در آینده بیشتر مواظب دارایی‌های خود باشید.

فال ابجد متولدین آبان ماه

 

ابجد فال شما : ب آ ج

تعبیر فال ابجد: امروز حادثه‌ای وجود نازنین تان را تهدید می‌کند، درنتیجه بیشتر از همیشه مواظب سلامتی تان باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که سلامت شما به خطر نیفتد. روز را با نگرانی و اضطراب آغاز کرده‌اید و لحظه‌ای آرام و قرار ندارید، به خاطر داشته باشید که این وضعیت برای سلامتی شما اصلا مفید نیست و با صحبت با فردی که ایشان را به عنوان سنگ‌صبور خود قبول دارید بار غم‌ها و نگرانی‌ها را کنار بگذارید. به لحاظ مالی روز بسیار حساسی را در پیش‌ دارید و به مشکل مالی برخورد خواهید کرد اما برای حل این مشکل روی کمک دیگران نمی‌توانید حساب ‌باز کنید. در عوض از هوش و تدبیر خود کمک بگیرید و راهی هوشمندانه را برای حل این مشکل مالی به کار ببندید. مهارت‌های جدیدی را برای پیشرفت در کار و زندگی فرا بگیرید. فرصتی دست می‌دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید. شرایط افزایش مهارت‌های شما مهیا می‌شود. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و دامنه مهارت‌های خود را گسترش دهید. مطمئن باشید به هر اندازه که توانمندی‌های بیشتری را پیدا کنید درآمد شما نیز افزایش می‌یابد. دلخوری مهمی میان شما و همسر یا عشق زندگی تان ایجاد می‌شود. اجازه ندهید این دلخوری در زندگی شما ریشه بدواند. در اولین فرصت ناراحتی‌های ایجاد شده را برطرف کنید و دل عشق زندگی تان را به دست آورید.

فال ابجد متولدین آذر ماه

 

ابجد فال شما : ب آ د

تعبیر فال ابجد: امروز فرصتی فراهم می‌شود تا کار مهمی را که مدت‌ها  به فکر انجام آن هستید آغاز کنید. بیشتر از همیشه مواظب اموال خود باشید چراکه احتمال دارد ضرر هنگفتی را تجربه کنید. خبری خوشحال‌کننده از جانب یکی از فامیل های دور به دست شما می‌رسد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از آشنایان وجود دارد. اجازه ندهید این مشاجره به دلخوری میان شما واین فرد تبدیل شود. زحمت‌هایی که کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. از این شرایط درس بگیرید و زندگی را به گونه‌ای ادامه دهید تا در آینده دستاوردهای بیشتری را از تلاش‌های خود داشته باشید. تا می‌توانید دانش و مهارت‌های جدید فرا بگیرید. مطمئن باشید به هر اندازه که برای فراگیری مهارت‌های جدید تلاش می‌کنید در زندگی از اطرفیان جلوتر خواهید افتاد. اجازه ندهید زندگی شما حالت کسل‌کننده پیدا کند و با تفریح و سرگرمی روحیه‌ خود را بهبود بخشید.

فال ابجد متولدین دی ماه

 

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر فال ابجد: بیماری مزمنی دارید و این بیماری عود می‌کند. اجازه ندهید این بیماری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به فکر درمان باشید. با مشکل مالی روبه‌رو خواهید شد. به صلاح شماست که با پس‌انداز و صرفه‌جوی گرفتاری‌های مالی را پشت سر بگذارید. ممکن است با حرف یا کار ناپسندی زمینه دلخوری یکی از آشنایان را فراهم کنید. اجازه ندهید این دلخوری ریشه‌دار شود و در اولین فرصت ناراحتی ایجاد شده را برطرف کنید. اطرافیان توقع‌های زیادی از شما دارند و از آنجایی که انسان مهربانی هستید بیشتر وقت خود را به برآورده‌کردن نیازهای اطرافیان اختصاص می‌دهید. این روحیه باعث شده تا از کارهای خودتان عقب بیفتید و فرصت رسیدگی به کارهای خودتان را نداشته باشید. قبل از اینکه این وضعیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد اولویت‌بندی برای رسیدگی به کارهای خودتان و اطرافیان داشته باشید و نیازهای اطرافیان را به کارهای خودتان مقدم نکنید. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید امروز به دیدارتان می‌آید. دیدارها را با این دوست تازه کنید و از هم‌صحبتی با ایشان به آرامش برسید.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

ابجد فال شما : ب ج ب

تعبیر فال ابجد: اتفاق فرخنده‌ای در زندگی تان رخ می‌دهد. این اتفاق را به بهانه‌ای برای شادی تبدیل و لحظه‌های سرشار از شادکامی را تجربه کنید. با هزینه‌ای غیرمنتظره روبه‌رو می‌شوید. برای رفع این هزینه از پس‌انداز خود کمک بگیرید. این شرایط را به خاطر داشته باشید و اگر نمی‌خواهید گرفتار مشکلات مالی شوید در آینده بیشتر به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید. دستی گشاده داشته باشید و از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره بگیرید. روز خوبی برای سرمایه‌‌گذاری یا عقد قراردادهای تجاری جدید است. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و رونق بیشتری را به زندگی تان بدهید. کالایی که علاقه زیادی به آن دارید اما مدت زیادی است که آن را گم‌ کرده‌اید امروز پیدا می‌شود. این کالا را در جایی مطمئن قرار دهید و حواس تان باشید که این کالای باارزش را دوباره گم نکنید. یکی از آشنایان کار ناشایستی را انجام می‌دهد و آبروی شما را به خطر می اندازد. برای انجام این کار به ایشان تذکر دهید و از وی درخواست کنید که در آینده بیشتر مواظب رفتار خود باشد.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

 

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر فال ابجد: از حال فروافتادگان غافل نشوید و دست افراد نیازمند را بگیرید. مطمئن باشید در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و افرادی که امروز به آنها کمک می‌‌کنید در گرفتاری‌های آینده دست شما را خواهند گرفت. فردی که بدخواه شماست امروز نقشه‌ای شوم را برایتان کشیده. این فرد را شناسایی کنید و به هر قیمتی که شده اجازه ندهید نقشه‌های پلید خود را اجرا کند. امروز بخت با شما یار است، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. یکی از همکاران یا همسایه‌ها نقشه‌های شومی را برای شما کشیده و امروز دست این فرد پیش شما رو می‌شود. تصمیمی را باید بگیرید که مدتی است اتخاذ آن را به تعویق انداخته‌اید. موکول کردن بیش‌از‌حد این تصمیم اصلا به صلاح شما نیست. این تصمیم را در اولین فرصت اتخاذ کنید.

منبع: رصد روز

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.