فال ابجد امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج آ آ
تعبیر: طالعت خوب نیست. سر موضوعات بیهوده بحث و جدال راه نیندازید که باعث می‌شود برایتان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد، و شما را به نابودی و شکست بیندازد دست به کار‌های ناصوابی نزنید، و هیچگاه بدگویی دیگر را در زندگی نکنید که برایتان خطرات بسیاری دارد. اخلاق خوش و گشاده رویی برازنده شماست. رسیدن به نیتتان نیاز به صبر و شکیبایی دارد، گرچه برای شما فرقی نخواهد کرد، اما طرف مقابل تان سرش به سنگ خواهد خورد. اگر کسی به شما بدی کرده در فکر انتقام جویی نباشید. صبر شما باعث کامیابی تان می‌شود و ناراحتی تان پایان می‌پذیرد. راه پیشرفت برای شما باز است.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ب د
تعبیر: طالعت خوب است. به‌زودی خیر و برکت در زندگی شما سرازیر می‌شود شما به مقامات بالایی در آینده خواهید رسید و به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد، اگر قصد انجام کار مهمی را دارید بهتر است به تاخیر بیندازید که برایتان خوشایند دیده نشده است. به مال مردم طمع نکنید روزی هرکس به قدر زحمتی است که می‌کشد. فکر می‌کنید دست شما نمک ندارد و اطرافیان ارزش واقعی شما را نمی‌شناسند. به زودی منفعت بزرگی نصیب شما می‌شود. روز‌های شلوغ و پرکاری پیش رو دارید که نسبت به گذشته انرژی بیشتری از شما می‌گیرد آمادگی لازم را برای رویارویی با این روز‌ها در خودتان ایجاد کنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج ج
تعبیر: به زودی گره از کارتون گشوده خواهد شد و سعادت و خوشبختی نصیبتان می‌شود. افرادی وجود دارند که نسبت به شما حسادت شان فراوان است و باید از آن‌ها دوری کنید تا گزندی به شما نرساند. اگر از دوری شخصی عذاب می‌کشید به زودی به جانبتان باز خواهد گشت و به مراد دل می‌رسید پس صبور باشید. ناخواسته در جمعی حرفی زده اید و پشیمانید. از دلشوره و اضطراب به جایی نمی‌رسید. فکر و انرژی گذاشتن برای حادثه‌ای که هنوز نیفتاده، مانند پارو برداشتن قبل از بارش برف است. هرکجا می‌روید بقیه به کنار می‌روند کاری که شما انجام می‌دهید از دست هیچ کس بر نمی‌آید واین تنها به خاطر ذوق و تلاش خودتان است.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ ب ب
تعبیر: حتماً از مقصودی که در سر دارید صرفنظر کنید که دچار آسیب فراوان خواهید شد. تسلیم قضا و قدر الهی باشید و کفر خداوند را نگویید که زندگی برایتان جهنم خواهد شد. مراقب افرادی که قصد دارند تو را در چاه بی‌اندازند باشید و سعی کنید تا از آن‌ها دوری کنید. مواظب باشید در مورد کاری سهل انگاری نکنید، دیگران منتظرند تا از این فرصت سو استفاده بکنند. گرچه راهتان طولانی است، اما همین طور ادامه بدهید. این روز‌ها چنان به فکر رسیدن به نیت تان هستید که چشم عقل و خرد خود را بسته اید، فریب خوردن شما در این موقعیت بسیار آسان است. برای برداشتن قدم بعدی با شخصی مشورت کنید که به صلاح شماست.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج د ب
تعبیر: متاسفانه اقبال به شما پشت کرده و دست به هرکاری بزنید با شکست مواجه میشوید پس بهتر است که هم اکنون دست نگاه دارید. فردی قصد دارد تا شما را فریب دهد و بی آبرویی و رسوایی برایتان پدید بیاورد بسیار مراقب باشید و از او دوری کنید. به حرف‌های بزرگتر هایتان احترام بگذارید تا راه سعادت و خوشبختی را بیابید. باری را از روی دوش شخصی برمی دارید که دعای خیر او را به همراه خواهد داشت، لذت و شادی حاصل از این کار تا مدت‌ها قلب شما را مسرور نگه می‌دارد، برای حل مشکل خودتان هم تدبیری بکنید، مشکلاتتان زمانی حل می‌شود که همت کنید و آستین‌ها را بالا بزنید. به حرف کسانی که می‌خواهند راه نادرست پیش پایتان بگذارند گوش ندهید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ب ب
تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید که اگر به آن عمل کنید متاسفانه زندگیتان در مسیر بسیار بدی قرار خواهد گرفت. از اعمال حرام و فکر‌های نادرست به دور باشید که در چاه خواهید افتاد. مراقب باشید تا بی انصافی نکنید و به کسی تهمت نزنید که آهشان دامنگیرتان خواهد شد. توکلتان بر خداوند باشد تا به مراد دل برسید. با تجربه‌ای که پیدا کرده اید دیگر فریب دیگران را نخواهید خورد. در اندیشه‌ی پیدا کردن راهی برای گفتن حرف دلتان هستید، عاقلانه رفتار کنید. ناراحتی جسمی تان را با پزشک در میان بگذارید و وسواس نداشته باشید. مدتی است نسبت به بعضی از اطرافیان بی توجه شده اید، یادتان باشد دوستی‌ها موهبتی است در زندگی تان، قدردان باشید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: آ آ ب
تعبیر: به زودی مقصودتان حاصل خواهد شد و اگر از بیماری در رنج عذاب هستید سلامتی‌تان را باز میارید. زندگی به کامتان می‌شود و دست به کار‌هایی می‌زنید که سود و منفعت خوبی نصیبتان میکند. ممکن است فردی در حقتان بدی بزرگ بکند، اما او را به خدا واگذار کنید تا جوابش را بدهد. توکلتان بر خداوند باشد تا زندگی به کامتان شود. بهترین هدیه این روز‌ها برای شما یک فرصت خوب و آرام کنار خانواده است، این فرصت را فراهم کنید و غم فردا‌های دور و دراز را نخورید. اتفاقی برای یکی از دوستانتان می‌افتد که برای شما هم تاثر برانگیز خواهد بود. سعی کنید همچنان بر کار‌های کرده و نکرده خود تمرکز داشته باشید و با هوشیاری لازم برنامه هایتان را پیش ببرید. از حق و حقوق خود دفاع کنید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د د آ
تعبیر: بخت و اقبال نیکی خواهید داشت و به زودی بر دشمنان فائق خواهید شد و خبر‌هایی به دستتان میرسد که شما را به مراد دلتان میرساند. اگر قصد دارید تا وصلتی را آغاز کنید حتماً آن را انجام دهید که به نفعتان خواهد بود و سعادت خوشبختی فراوانی را نصیبتان خواهد کرد. فردی به کمکتان می‌شتابد و شما را از ورطه درد و عذاب نجات می‌دهد. این روز‌ها کمی عصبانی و بد خلق هستید، سعی کنید بیشتر بر خودتان مسلط باشید. بین شما و کسی جدایی افتاده بلا از شما دور می‌شود. در امور عاطفی از زیرکی خود بهره بگیرید. قرضتان به زودی ادا می‌شود و از گرفتاری و رنج نجات خواهید یافت بیش از این با خودتان کلنجار نروید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ج ب
تعبیر: اقبال بسیار خوبی دارید. با عجله دست به کاری نزنید با این کار به نابودی و شکست مواجه خواهید شد و مشکلات بزرگی در زندگی خود به وجود می‌آورید، به زودی شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی را می‌دهد که بهتر است؛ قبول کنید برایتان مبارک است شما را به هدف‌های تان می‌رساند. مشکل جسمی تان به زودی شفا می‌یابد. در مورد مسئله‌ای کاری گیج و سرگردان هستید برای آنچه پیش نیامده غصه نخورید. نیتتان درحال انجام است، اما شما وسواس دارید. اضطرابتان ناشی از عدم آگاهی تان است. با کمک کسی که شما را دوست دارد به آنچه که در ذهنتان است خواهید رسید. مسافرتی خوش پیش رو دارید و خبری غافلگیرکننده خواهید شنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج د آ
تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و شادمانی و نشاط را در زندگی به دست می‌آورید، سعی کنید؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از طرف شخصی خبر‌های خوبی به گوشتان می‌رسد که باعث می‌شود آینده تان را به خوبی و خوشی بسازد. از همین حالا مقدمات یک جشن را فراهم کنید. پی خوشبختی بیرون از خودتان نگردید. برای خلوت کردن با خودتان وقت بگذارید. هر چیز و یا هرکس انرژی شما را می‌گیرد از دور و بر خودتان دور کنید، این مگسان دور شیرینی روز به روز روحتان را فرسوده‌تر می‌کنند. به یک پیشنهاد سفر نه نگویید و حتما بروید تا از هیاهوی اطرافتان به دور باشید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ آ ج
تعبیر: صاحب ملک یا املاک بزرگی در زندگی تان خواهید شد اگر همت کنید با موفقیت فاصله‌ای ندارید می‌توانید خودتان را به هدفتان نزدیک کنید و شادمانی را به دست بیاورید، سعی کنید از مال حرام بپرهیزید و هیچگاه چشمتان به دنبال مال و ثروت اطرافیان تان نباشد که به دردسر بزرگی مواجه می‌شوید. برای خرید یا فروش یا هر معامله دیگری بهتر است فعلا عجله نکنید. خبری خواهید شنید که از شنیدنش متاسف می‌شود. به کسی که نیازمند است کمک کنید. شما می‌خواهید چندین کار را هم زمان با هم انجام دهید. بی قراری و نگرانی تان می‌تواند همه کار را خراب کند. به تازگی در حق دوستی بد کرده و سخت دلش را شکسته اید، تا فرصت هست با او تماس بگیرید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب د د
تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و موفقیت و سربلندی در زندگی برای شما به وجود خواهد آمد بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از طرف اهل قلم سود و منفعت بسیاری نصیبتان خواهد شد، که شما را از مشکلات نجات می‌دهد و به سوی آرامش راهی می‌کند. تغییر بیش از حد شما برای انجام کاری می‌تواند به درد سر تان بیندازد. از خودخواهی هایتان کم کنید تا حواستان به اطرافیان هم باشد وگرنه یکی یکی دوستان واقعی تان از اطراف تان پراکنده می‌شود. محیطی که در آن کار می‌کنید بسیار متشنج است و آرامش را از شما گرفته. حالا که امکان جابجایی ندارید راهی پیدا کنید تا اضطراب را از خودتان دور کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا