فال ابجد امروز سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ج آ
تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بسیار زیادی در زندگی خود روبرو خواهید شد، بهتر است؛ دست به کار‌های ناصوابی نزنید و خودتان را از مشکلات و سختی‌ها نجات دهید با کار‌های تان باعث نشوید، که طالعتان به رنگ تیره و تار در بیاید تا می‌توانید به سمت انرژی‌های مثبت در حال حرکت باشید. با دوستان نا باب نشست و برخاست نکنید تا آرزوهایتان را به باد ندهند. افکاری را بار‌ها در ذهن خود مرور کرده اید، اما نگران اجرای آن هستید، شما در واقع نمی‌خواهید زیر بار مسئولیت بروید. دلواپسی نتن‌ها شما را به هدف نمی‌رساند بلکه ممکن است شما را منزوی کند؛ اگر فکر می‌کنید نیاز به مشورت ندارید سخت در اشتباهید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ د ج
تعبیر: طالعت خوب است. به زودی اگر گمشده‌ای دارید پیدایش خواهید کرد، در زندگیتان گشایشی ایجاد می‌شود که تمام مشکلات و سختی‌های شما از بین می‌رود، می‌توانید خیلی زود به هدف و خواسته‌های قلبی تان دست پیدا کنید و آرامش و آسایش را در آینده برای خود به وجود بیاورید. در حال انجام کارى مهم و سرنوشت ساز هستید. با در نظر گرفتن جنبه هاى مختلف قضیه، بهترین تصمیم را بگیرید. عجله نداشته باشید. جسارت چیزیست که این روز‌ها به آن نیاز دارید. شما روحیه اى بسیار قوى دارید، اما یادتان باشد ‘ آزموده را آزمودن خطاست. فرصت دوباره دادن به شخصى، فقط عمرتان را تباه مى کند. پایبند به قول و قرارتان بمانید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب د د
تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید و با انجام این کار مطمئناً به دردسر بزرگی خواهید افتاد. اگر افرادی شما را به انجام کار‌های نادرست تشویق می‌کنند بهتر است از آن‌ها فاصله بگیرید و به هیچ عنوان به آن‌ها توجه نکنید. ممکن است وصلتی در پیش داشته باشید که شما را به آرزوهایتان برساند. بستر لازم برای رشد و ترقی شما آماده شده اکنون شما هستید که باید بخواهید آینده‌ای روشن را برای خودتان رقم بزنید فرصت‌ها را با فکر و خیال بیهوده از دست ندهید اتفاقی مثبت که انتظارش را ندارید در زندگیتان می‌افتد خودتان را آماده‌ی تغییر کنید دل در هوای کسی یا چیزی دارید که جدایی از آن برای شما بسیار مشکل است قدری صبر و تحمل داشته باشید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب ج آ
تعبیر: بسیار مضطرب و پریشان هستید و نمی‌توانید به خوبی کارهایتان را به پایان برسانید، تمامی این‌ها به این علت است که از خداوند دور شده اید پس به او روی بیاورید. اگر مشکلاتی در زندگی تان وجود دارد باید آن‌ها را با اطرافیان تان در میان بگذارید و بیش از این به خودتان سختی ندهید. بزودی با شخصی آشنا خواهید شد به دنبال پیدا کردن کاری رویایی یا موقعیتی خاص هستید و گویی روی ابر‌ها سیر میکنید بهتر است پایین بیایید و با واقعیت رو به رو شوید زیاد به نیت خود وابسته هستید و بیشتر اوقات خود را صرف آن میکنید وقت شناسی و سرعت عمل چیزی است که به آن نیازمندید مسئله‌ای شما را ناراحت کرده اجازه ندهید موجب ناراحتیتان شود.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د آ ج
تعبیر: بخت و اقبال به شما رو می‌کند و می‌توانید کارهایتان را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانید. اگر از رفتار‌های شخصی ناراحت هستید سعی کنید این مسئله را با او در میان بگذارید. کمی از اموال تان را صرف امورات خداوندی کنید تا برکت پیدا کند. تحت تاثیر کلامی دلنشین تصمیم می‌گیرید از این پس به رفتار و کردار خود تغییر مثبتی بدهید. اگر موفق به اجرای این تصمیم بشوید به طور قطع امنیت و آسایش را تجربه خواهید کرد. فراز و فرود این روز‌ها را با دل و جان پذیرا باشید. شما توانمندی و ظرفیت بالایی برای فائق آمدن بر مشکلات دارید. با بدبینی و بدگمانی نه تنها چیزی به دست نمی‌اورید بلکه موجب ناراحتی خود و اطرافیان خواهید شد.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب ب ج
تعبیر: نیت خوبی ندارید و متاسفانه ممکن است دست به کار‌هایی بزنید که نه تنها خودتان بلکه اطرافیان تان را هم به دردسر بیاندازید. اگر می‌خواهید پول هایتان را صرف تفریح و خوشگذرانی کنید نباید از پس اندازتان خرج کنید چرا که در آینده به دردسر بزرگی خواهید افتاد. نصیحتی که به دیگران می‌کنید باید بر اساس تجربۀ شما باشد نه آنچه که دیگران دوست دارند بشنوند. پذیرای مسافری می‌شوید که با خود یک دنیا عشق به همراه می‌آورد، سعی کنید در این وقت کم نهایت استفاده را ببرید. مهربانی و سخنان شیوای او برایتان لذت بخش است. برای رسیدن به نیت تان فراز و نشیب و سختی‌های بسیاری پیش رو دارید، اگر قادر به انجام آن هستید اقدام کنید اگر نه از آن چشم پوشی کنید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د ب ج
تعبیر: مسائلی شما را ناراحت ساخته، اما بهتر است افرادی که با شما به بدی رفتار کرده اند را به دست فراموشی بسپارید و به دنبال تلافی اعمالشان نباشید. کسب و کارتان رونق پیدا می‌کند و سرمایه خوبی به دستتان می‌رسد که باید به واسطه آن قرض هایتان را ادا کنید. ایده‌ای به ذهنتان خطور می‌کند که اگر چه در ظاهر بی اهمیت است، اما می‌تواند خالق یک موقعیت ممتاز و ضمناً پول ساز برایتان باشد. کینه‌ای کهنه شده ماه هاست ذهن و روح شما را افسرده کرده، اینک زمان آن فرارسیده که با گفتگو در فضایی صمیمی آشتی را جایگزین آن کنید. گرفتار فکری شده اید و تصور می‌کنید اگر آن را بدست بیاورید به تمام آرزوهایتان می‌رسید، سخت در اشتباهید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج آ ب
تعبیر: متاسفانه مقصود خوبی ندارید و ممکن است با انجام این کار به دردسر بیفتید پس در کار خودتان بمانید. اگر فردی از شما آزرده خاطر است باید دلش را به دست بیاورید و نسبت به او بی اعتنا نباشید. اگر مسائل کمی برایتان پیچیده شده باید همه چیز را به زمان بسپارید. به کمک دوستی بشتابید که نیازمند است، دست او را بگیرید. از سفری متفاوت با سایر سفر‌ها بر می‌گردید؛ خریدی رویایی خواهید کرد و مهم‌تر از همه خاطره‌ای ماندگار برایتان باقی می‌ماند. به زودی افرادی که از شما قدرتمند‌تر هستند وارد زندگی تان می‌شوند برای حفظ کردن چیزی که برایتان مناسب نیست می‌تواند آنقدر خسته تان کند که برای مسائل مهم‌تر انرژی نداشته باشید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب د
تعبیر: طالع خوبی دارید. با توکل به خداوند به تمام آرزو‌ها و خواسته‌های قلبی تان خواهید رسید و مقصود خود را به دست خواهید آورد، به زودی صاحب ملک یا املاک خواهید شد که برای تان مبارک خواهد بود و شادی بسیاری را در شما و خانواده تان ایجاد خواهد کرد. نیاز امروز شما ایجاد تعادل میان کار و زندگی شخصی تان است از یک طرف دائم مشغول به کار هستید و بیشتر وقت خود را صرف کار میکنید و از طرف دیگر خانواده انتظار دارند ساعاتی را با آن‌ها بگذرانید. از نظر مدیریت مالی دچار مشکل بودید که خوشبختانه حل شد. هدیه‌ای دریافت می‌کنید و مقامی به شما پیشنهاد می‌شود که بسیار عالی است، از پولی که بدست می‌آورید خیرات کنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ب ب ب
تعبیر: طالعت روشن است. آینده خوب و خوشی در پیش رو خواهید داشت بزودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و به آرامش و آسایش در زندگی تان خواهید رسید، اگر قصد رفتن به سفری را دارید بهتر است؛ این سفر را، راهی شوید، چون برایتان خوشایند دیده شده است و شادی و نشاط را در شما ایجاد می‌کند. یکی از صفات ممتاز شما سخاوتمندی است هرچند هیچگاه انسان از بخشندگی ضرر نمیکند، اما مراقب افراد فرصت طلب باشید مشکلاتی برایتان پیش میاید که کمی نگرانتان خواهد کرد این مشکلات با درایت قابل حل هستند آرامش خود را حفظ کنید خود را برای انجام کاری را که کرده اید زیاد سرزنش نکنید آن زمان این بهترین تصمیمی بوده که میتوانستید بگیرید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب ج د
تعبیر: طالعت نیک است. رزق و روزی حلال در زندگی به دستتان خواهد رسید شما می‌توانید به هدفهایتان برسید و شادی را در زندگی تان به وجود بیاورید، بزودی شخصی به شما پیشنهاد کاری را می‌دهد بهتر است؛ قبول کنید که شما را به هدف و خواسته‌های قلبی تان در آینده خواهد رساند. با گریه و زاری کاری از پیش نمیرود. تصمیم مهمی هست که هرچه زودتر باید بگیرید. اخیرا” تمرکز شما کم شده و گاهی برای انجام بعضی کار‌ها دقت لازم را ندارید. بهتر است قدری به خودتان استراحت بدهید و اینقدر ذهن خودتان را از این شاخه به اون شاخه در گیر مسائل مختلف نکنید. در مورد خاصی اطلاعات کافی ندارید پس بهتر است سکوت کنید مبادا شخصیت شما زیر سوال برود.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ ب ج
تعبیر: به زودی غم و اندوه زندگی تان از بین می‌رود اگر بیمار هستید از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در آینده به وجود می‌آورید، شخصی به شما کمک‌های بسیاری در زندگی می‌کند که باعث خوشحالی زیادی در شما می‌شود بهتر است؛ شکرگزار نعمت‌های فراوان خداوند باشید. شخصی شما را دوست دارد و برای کسب آسایش شما میکوشد او را ناراحت نکنید، زنگ تلفن برای خبری مصلحت بخش به شما به صدا در می‌آید، این خبر شور و شعف را میهمان قلب شما میکند، برای رهایی از دو دلی از یادآوری گذشته تان کمک بگیرید، بعد از آن کاری را انجام دهید که به صلاحتان است. راجع به مسأله‌ای که به تازگی در خانه شما شایع شده عجولانه قضاوت نکنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا