(عکس) اعتراض نکونام به گرانی بلیت بازی استقلال

در حالی که سه روز تا برگزاری دیدار استقلال و مس رفسنجان باقی مانده است، اما بلیط فروشی این دیدار از روز گذشته آغاز شده و هواداران آبی پوش می‌توانند با مراجعه به سامانه در نظر گرفته شده برای فروش بلیط مسابقات جهت خرید بلیط دیدار تیمشان اقدام کنند.

آبی پوشان امیدوارند که از فرصت بازی خانگی نهایت استفاده را برده و با کسب ۳ امتیاز این دیدار حساس، ضمن حفظ صدرنشینی، به روند خوبی که در سال گذشته داشتند ادامه داده و نخستین بازی خود در سال جدید را با پیروزی و کسب سه امتیاز آغاز کند.

با این حال قیمت بلیط‌های تعیین شده برای دیدار استقلال و مس رفسنجان باعث اعتراض هواداران آبی پوش در فضای مجازی شد. چرا که آن‌ها اعتقاد دارند قیمت‌های در نظر گرفته شده برای روبرو جایگاه و پشت دروازه گرانتر از حد معمول است موضوعی که با اعتراض سرمربی جوان آبی‌ها نیز همراه شده است.

جواد نکونام با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود نسبت به قیمت بلیط‌های دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان اعتراض کرد. او بدون نام بردن از تراکتور، به رایگان شدن بلیط‌های مسابقات این تیم اشاره کرد و به روی این موضوع تاکید کرد که بلیت بازی‌های استقلال جهت حضور پر تعداد تماشاگران در استادیوم، باید کاهش یابد.

منبع: ورزش سه

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا