درخشش دوقلو‌های همسان فوتبال ایران!

برادران پورحمیدی در هفته بیست و بیست و ششم لیگ برتر ستاره بودند و در پیروزی‌ تیم‌های خود نقش ویژه‌ای ایفا کردند، کمی قبل حسن پورحمیدی در گفتگویی گه با “ورزش سه” انجام داد به نکته جالبی اشاره کرد و اظهار داشت که آنها دوقلوهای همسان هستند و زمانی که حسین در تراکتور کلین‌شیت می‌کند او هم در استقلال خوزستان عملکرد خوبی نشان می‌دهد!

حسن پورحمیدی در بازی با سپاهان گلر آماده و سرحالی بود که موقعیت‌های زیادی از بازیکنان سپاهان مهار کرد و بهترین واکنش او روی موقعیتی بود که با کاوه رضایی تک به تک شد و با خروج به موقع زاویه را بست و با واکنشی سریع ضربه زمینی کاوه رضایی را در آغوش کشید تا فرصت بازگشت برای استقلالی‌ها باقی بماند.

گلر استقلال خوزستان چند فرصت گلزنی دیگر را هم از سپاهان گرفت و با توجه به عملکردی که داشت در کنار علیرضا حقیقی از بهترین گلرهای هفته بیست و ششم لیگ برتر بود، او در این مسابقه نتوانست کلین‌شیت کند اما قطعا در بازگشت تیمش به مسابقه تاثیرگذار بود.

کیلومترها دورتر حسین پورحمیدی بازهم درون دروازه تراکتور موفق به کلین‌شیت شد و با عبور از سیدحسین حسینی در صدر جدول کلین‌شیت قرار گرفت و با توجه به اختلاف ایجاد شده با علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری، فقط یک کلین‌شیت دیگر نیاز دارد یا کافی‌ است که پرسپولیس و گل‌گهر تنها یک گل دیگر دریافت کنند تا پورحمیدی برای بیرانوند و اخباری دست نیافتنی شود!

برادران پورحمیدی مجموعا در این فصل 18 کلین‌شیت در کنار هم انجام دادند 15 کلین‌شیت سهم حسین و 3 کلین‌شیت سهم حسن بوده است، آمار این دو دروازه‌بان برابری می‌کند با تعداد کلین‌شیت‌های پیام نیازمند، احمد گوهری و حامد لک سه گلر موفق و آماده تیم‌های سپاهان، آلومینیوم و مس رفسنجان!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا