بمب خبری منفجر شد؛ افشاگری خیانت سام اصغری به بریتنی توسط طراح معروف + عکس

به گزارش پارسینه، به تازگی طراح معروفی مدعی خیانت سام اصغری به بریتنی است.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری، مدل و بازیگر، در سال 2016 سر صحنه موزیک ویدیوی تک آهنگ او “Slumber Party” با هم آشنا شدند

بریتنی و سام در 9 ژوئن 2022 در خانه خود در لس آنجلس، کالیفرنیا ازدواج کردند.

آیا سام اصغری به بریتنی اسپیرز خیانت کرد؟

 آنچه ما می دانیم این است که در سال 2017، مورگان عثمان، طراح معروف ادعا کرد که تنها چند هفته پس از شروع قرار ملاقات سام و بریتنی، با سام اصغری ارتباط داشته است.

این طراح معروف به افشاگری درباره خیانت سام اصغری به بریتنی پرداخت و عکسی از خودش و سام منتشر کرد و در ادامه نیز در وب سایت the Dirty ادعا کرد : «من ویدیوها و تصاویری از رابطه خودم با سام اصغری دارم. سام اصغری به تو ( بریتنی) خیانت کرده است. من برای بریتنی متاسفم.»

افشاگری خیانت سام اصغری به بریتنی توسط طراح معروف + عکس

بسیاری از افراد در توییتر شروع به اظهار نظر درباره خیانت سام اصغری به بریتنی کردند و به حمایت از بریتنی پرداختند برای مثال کاربری نوشت: «بخش غم انگیز این است که مردم قبلاً معتقدند که بریتنی خیانت کرده است. با این حال، این مدرک نشان می دهد که سام اصغری به او خیانت کرده است نه برعکس».

در 17 آگوست 2023، اصغری در استوری های اینستاگرام خود که پس از 24 ساعت منقضی می شود، بیانیه ای در رابطه با جدایی آنها منتشر کرد: «پس از 6 سال عشق و تعهد به یکدیگر، من و همسرم تصمیم گرفتیم به سفر مشترک خود پایان دهیم. ما عشق و احترامی را که برای یکدیگر قائل هستیم حفظ خواهیم کرد و برای او همیشه بهترین ها را آرزو می کنم. من فقط از همه از جمله رسانه ها می خواهم که مهربان و متفکر باشند».

گفتنی است سام اصغری هنوز واکنشی به ادعای خیانتش نداده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا