بخشیده شدن پرسپولیسی مغضوب قلعه نویی

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ تیم ملی بعد از دستیابی به برد مقابل هنگ کنگ در استادیوم آزادی، اکنون در دومین بازی خود باید برابر ازبکستان در تاشکند قرار گیرد و امید زیادی دارد تا با کسب نتیجه لازم در این دیدار خارج از خانه و سخت، جایگاه خود را در صدر رقابت‌ها همچنان حفظ کند.

محمدحسین کنعانی زادگان که بعد از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت انضباطی از سوی امیر قلعه نویی بار دیگر به جمع ملی‌پوشان بازگشته، اکنون امید زیادی دارد تا در تقابل خاطرات تلخ آخرین رویارویی با این حریف را جبران کند.
در فینال جام کافا، تیم ملی در شرایطی با برتری مقابل ازبکستان به عنوان قهرمانی دست یافته بود که کنعانی زادگان در دقایق پایانی و در پی درگیری لفظی شکل گرفته با کارت قرمز مواجه شد. رفتار مدافع میانی تیم ملی بعد از دریافت کارت قرمز در آن مقطع با انتقادات زیادی مواجه شد و در ادامه نیز امیر قلعه نویی او را با محرومیت مواجه کرد و در اردوی بعدی تیم ملی حضور نداشت.

اکنون کنعانی زادگان در شرایطی بعد از برد هفته گذشته مقابل هنگ کنگ بار دیگر مهیای تقابل با حریف با پیراهن تیم ملی خواهد شد که مهمترین دغدغه او حفظ تمرکز و جبران اتفاقات آخرین رویارویی با ازبکستان خواهد بود.

مدافع باتجربه و مورد اعتماد امیر قلعه نویی در فاصله کوتاه باقیمانده تا جام ملت‌ها به دنبال این است تا جایگاه خود را همچنان در جمع دیگر ملی‌پوشان حفظ کرده و شانس حضوری دوباره در این رقابت‌ها و امیدواری برای کسب نتیجه و جایگاهی مناسب را داشته باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا