بازداشت گزینه خارجی جواد نکونام خبرساز شد!+ عکس

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ یکی از بازیکنان مورد نظر جواد نکونام برای حضور در استقلال، عمرو وردة، وینگر مصری است. او ۱۲ روز پس از عقد قرارداد با راجا کازابلانکا مراکش، به دلیل بیماری و شرایط روحی، قراردادش را با این تیم فسخ کرد و سپس گفته شد با تیم دوکسا قبرس به توافق رسیده است.

قرار بود که این بازیکن روز گذشته سوار بر جت شخصی مالک باشگاه دوکسا راهی قبرس شود، ولی این اتفاق رخ نداد تا این باشگاه، عمرو وردة را به شکایت تهدید کند. با این حال، وینگر مصری امروز با پروازی در فرودگاه لارناکا به زمین نشست، ولی با مشکلات جدیدی روبرو شده است.

آنگونه که رسانه‌های قبرسی خبر می‌دهند، پلیس به فوتبالیست مصری اجازه ورود به قبرس را نمی‌دهد، زیرا مشکلی در مدارک هویتی و گذرنامه وی وجود دارد. میئولین فرودگاه اعلام کرده اند که در وضعیت در دست بررسی است و برای اظهارنظر قطعی باید منتظر ماند.

در همین زمینه، وب سایت گل قبرس نوشته است: از آنجایی که پلیس قرار نیست برای ورود وردة به خاک قبرس چراغ سبز نشان دهد، دو راه وجود دارد. وی یا از کشور اخراج می‌شود یا با تحریم‌های قانونی مواجه می‌شود، زیرا احتمال ارتکاب جرم جدی جعل اسناد در حال بررسی است.

وردة در فرودگاه لارناکا در بازداشت به سر می‌برد و بر اساس آخرین اطلاعات، تلاش برای اخراج وی از قبرس ادامه دارد. مشخص است که اکنون کوچکترین احتمالی برای حضور این بازیکن در باشگاه دوکسا که گفته می‌شود با آن موافقت کرده است، وجود ندارد.

بازداشت گزینه خارجی جواد نکونام خبرساز شد!+ عکس

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا