احساس خطر کردیم و جبهه پایداری را تشکیل دادیم


آفتاب‌‌نیوز :

مرتضی آقاتهرانی در همایش اعلام موجودیت سازمان جوانان جبهه پایداری که در دانشکده پلیمر دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، یادآور شد: پایان دولت نهم بود که به خاطر مشکلات سیاسی که در جامعه پیش آمده بود برای جامعه به خصوص جوانان احساس خطر کردیم، وقتی در جلسات متعدد به مرحوم آیت‌الله مصباح این مسائل را منتقل کردیم تاکید شد تشکیلاتی درست کنید و در ادامه نام جبهه پایداری به خود گرفت.

وی افزود: جوانان رکن اصلی فعالیت اجتماعی و موتور پیشرفت کشور هستند. به توصیه آیت‌الله مصباح برای ادامه مسیر به سراغ جوانان رفتیم و کم کم مجمع جوانان و بعد از آن سازمان جوانان جبهه پایداری تشکیل شد. در جبهه پایداری بر روی جوانان باز است و در انتخابات اخیر مجمع عمومی تعداد جوانان بیشتری به جمع ما پیوستند.

وی در ادامه با اشاره به آیه‌ای از قرآن، گفت: تعاون در امور اجتماعی، فرهنگی ما بسیار سفارش شده است. یکی از خواسته‌های ما از سازمان جوانان جبهه پایداری انقلاب اسلامی جدای از گسترش تشکیلات خود در اقصی نقاط کشور عمل به توصیه قرآن است.

آقاتهرانی اظهار کرد: ادعا نداریم همه کار‌های ما درست است، ولی تلاش می‌کنیم تقوا داشته باشیم و سکولار نباشیم، ولایتمدار باشیم، اما ادعای عصمت هم نداریم. در تبلیغات مجلس اولین اصل ما این است که یکدیگر را تخریب نکنیم. در بین همه تشکل‌های سیاسی تنها تشکیلاتی که همه با آن مخالفند و تخریبش می‌کنند جبهه پایداری است و این به دلیل پایداری بر اصول اسلام و انقلاب است.

رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: ما محکم ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد. مرام‌نامه جبهه پایداری مبتنی بر بندگی خدا است نه بندگی غیرخدا، توجه ما در جبهه پایداری به دو اصل اساسی در انقلاب اسلامی یعنی مردم و ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه در انتخابات ۴۰ شاخصی که رهبر انقلاب در خصوص کاندید اصلح مدنظر دارند را در نظر می‌گیریم، تصریح کرد: توجهی به این نداریم که کاندید مورد نظر جزو جبهه پایداری باشد یا نباشد. ملاک عمل شایستگی افراد است و رفاقت و آشنابودن در لیست جبهه پایداری جایی ندارد. پیش‌بینی ما این است که مشارکت در انتخابات بالای ۵۰ درصد است و ان‌شاءالله بازهم با حضور با شکوه مردم ایران اسلامی در پای صندوق‌های رأی، حماسه‌ای دیگر رقم بخورد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا