اعلام جزئیات هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، جعفر سلیمانی رئیس اداره رفاهی دانشجویان اداره کل دانشجویی وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: برنامه‌های متنوع و پرنشاطی برای دانشجویان در این هفته در نظر گرفته شده است. وی افزود: با توجه به اهمیت خوابگاه‌های دانشجویی به عنوان خانه دوم

کد خبر : 139406
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 22 اردیبهشت 1401 - 12:02
اعلام جزئیات هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، جعفر سلیمانی رئیس اداره رفاهی دانشجویان اداره کل دانشجویی وزارت بهداشت با اعلام این خبر افزود: برنامه‌های متنوع و پرنشاطی برای دانشجویان در این هفته در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به اهمیت خوابگاه‌های دانشجویی به عنوان خانه دوم دانشجویان که اثر مهم و به سزایی در علم آموزی و نیز شکل‌گیری رفتارهای اجتماعی دارد، با برنامه ریزی‌های انجام شده به دنبال توجه بیشتر به دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های دانشجویی هستیم.

سلیمانی در خصوص برنامه‌های تعیین شده در هفته خوابگاه‌ها گفت: عناوین روزها به گونه‌ای انتخاب شده است که نوآورانه و خلاقانه باشد و با ایجاد فضای با نشاط و رقابت سالم در بین دانشجویان، قابلیت اجرا داشته باشد.

وی با اشاره به شعار روزهای هفته خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: برای هر روز از هفته خوابگاه‌ها عناوینی در نظر گرفته شده که بر اساس آن برنامه‌هایی در خوابگاه‌های دانشجویی خواهیم داشت.

رئیس اداره رفاهی دانشجویان اداره کل دانشجویی وزارت بهداشت گفت: شنبه ۲۴ اردیبهشت «امیدآفرینی و تاب‌آوری اجتماعی در پسا کرونا»، یکشنبه ۲۵ اردیبهشت «همه با هم ورزش و تندرستی»، دوشنبه ۲۶ اردیبهشت «تنوع فرهنگی و مشارکت اجتماعی»، سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت «سلامت جمعی و تغذیه سال»، چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت «مشارکت خیرین و ساخت خوابگاه‌ها»، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت «اوقات فراغت، خودباوری و خودسازی» و جمعه ۳۰ اردیبهشت «مهارت‌ محوری و سبک زندگی اسلامی ایرانی» نامگذاری شده است.

هرساله در اردیبهشت ماه به منظور تمرکز و توجه بیشتر به مسائل و مشکلات خوابگاه‌های دانشجویی، ارتقای کیفیت زندگی و ایجاد فضای نشاط و شادکامی در بین دانشجویان، از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت شعار هفته خوابگاه‌های دانشجویی تعیین و با برنامه‌ریزی، تلاش در ارایه برنامه‌های ماتنوع و مناسب برای دانشجویان خوابگاهی می‌شود.

برچسب ها :

ناموجود