بسترهای مناسب همکاری دو جانبه اوقاف ایران با عمان فراهم است

به گزارش ایرنا از اوقاف و امور خیریه ایرنا، شیخ منذر بن عبدالله السیفی مشاور ارشد فقهی وزارت اوقاف و امور دینی عمان با حجت‌الاسلام‌ سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه دیدار و گفتگو کرد. خاموشی در این دیدار بابیان اینکه سیاست سازمان اوقاف این است که پول‌های رسوب

کد خبر : 139384
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401 - 12:04
بسترهای مناسب همکاری دو جانبه اوقاف ایران با عمان فراهم است

به گزارش ایرنا از اوقاف و امور خیریه ایرنا، شیخ منذر بن عبدالله السیفی مشاور ارشد فقهی وزارت اوقاف و امور دینی عمان با حجت‌الاسلام‌ سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه دیدار و گفتگو کرد.

خاموشی در این دیدار بابیان اینکه سیاست سازمان اوقاف این است که پول‌های رسوب شده در این سازمان را به سمت‌وسوی حمایت و مشارکت با شرکت‌های دانش‌بنیان سوق دهد، گفت: سازمان اوقاف درزمینهٔ ارتوپدی، تولید ایمپلنت‌های استخوانی و دندانی، پروتزهای زانو و انواع مودم‌ها و غیره به طور گسترده وارد فعالیت‌های دانش‌بنیان شده است.

وی به مقوله وقف پول و تأسیس بانک وقف و همچنین فعالیت‌های فرهنگی و دینی سازمان اوقاف ازجمله برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن در زمان شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و ادامه داد: در قالب وقف های جدید نیز هم‌اکنون سازمان اوقاف توجه ویژه به وقف دانش، وقف جایزه علمی، وقف اختراعات و اکتشافات و وقف نرم‌افزار را در دستور کار قرار داده است.

خاموشی در خصوص همکاری مشترک طرفین در زمینهٔ فعالیت‌های دانش‌بنیان اعلام آمادگی کرد.

در این نشست رئیس هیئت مدیره شرکت «فن گستران خودروی توسن» نیزبه معرفی محصولات این شرکت (موتور سیکلت‌های برقی) پرداخت.

برچسب ها :

ناموجود