حضور مؤسسه بوستان کتاب با ۱۵۰۰ اثر جدید در نمایشگاه کتاب تهران

رییس مؤسسه بوستان کتاب و مدیر نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از حضور این دو نشر با ۱۵۰۰ عنوان اثر جدید در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: این آثار در بخش نمایشگاه مجازی و حضوری عرضه خواهد شد. به گزارش ایسنا، محمدباقر انصاری با اعلام این خبر اظهار کرد: در

کد خبر : 139368
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 20 اردیبهشت 1401 - 20:56
حضور مؤسسه بوستان کتاب با ۱۵۰۰ اثر جدید در نمایشگاه کتاب تهران

رییس مؤسسه بوستان کتاب و مدیر نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از حضور این دو نشر با ۱۵۰۰ عنوان اثر جدید در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: این آثار در بخش نمایشگاه مجازی و حضوری عرضه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر انصاری با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر از یک سو فاصله‌ای دو ساله بین مردم و نمایشگاه ایجاد شده است و از طرفی هم کنجکاوی در ناشران و مخاطبان پدید آمده است تا با حضور در نمایشگاه کتاب سی‌وسوم، مخاطبان از تازه‌های نشر و ناشران از سلایق مخاطبان مطلع شوند.

وی گفت: این کنجکاوی و علاقه مردم به حضور در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قطعا موجب می‌شود که امسال شاهد برگزاری یک نمایشگاه پررونق باشیم؛ اگرچه بسیاری از آثار در نمایشگاه مجازی کتاب تهران عرضه شد و مخاطبان نسبت به آن آگاهی پیدا کردند اما علاقه‌مندان کتاب اغلب دوست دارند خودشان به نمایشگاه بیایند و کتاب را برگه زنی و لمس کنند.

رییس مؤسسه بوستان کتاب و مدیر نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اعلام حضور این دو نشر مهم در عرصه علوم انسانی و اسلامی کشور اظهار داشت: با توجه به محدودیت هایی که برای ارائه و عرضه اثر از سال ۱۳۹۷ تا سال ۱۴۰۰ وجود دارد، مؤسسه بوستان کتاب با ۱۱۰۰ عنوان اثر جدید و نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با قریب به ۳۵۰ اثر جدید در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد؛ البته در بخش مجازی تمامی آثار قابلیت دسترسی و خرید دارند.  

وی گفت: آثاری که از سوی مؤسسه بوستان کتاب و نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در این نمایشگاه ارائه می شود، با موضوعات قرآن و حدیث، فلسفه و کلام، علوم اجتماعی، تاریخ و ادیان، ادبیات و هنر، تاریخ و سیره اهل بیت(ع) مدیریت، فقه و حقوق است.  

«سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی(ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

برچسب ها :

ناموجود