چت‌بات هوش مصنوعی متا در حال دسترسی به کاربران واتس‌اپ در سراسر جهان است


علیرغم ارتقاء هوش مصنوعی، کاربران همچنان می‌توانند به طور سنتی در واتس‌اپ جستجو کنند و از تداوم و سهولت استفاده برای یافتن پیام‌ها، گروه‌ها و مخاطبین اطمینان حاصل کنند. متا همچنین قابلیت هوش مصنوعی متا را بعد از واتس‌اپ، به کاربران اینستاگرام و مسنجر در برخی مناطق گسترش می‌دهد. به نظر می‌رسد متا در حال آزمایش هوش مصنوعی‌اش است. 

هوش مصنوعی متا در نوار جستجوی اپلیکیشن برای کاربران انگلیسی‌زبان، پس از اینکه ابتدا آن را به مناطق خاصی محدود کرد، نشان داده می‌شود. این بدان معناست که واتس‌اپ با قدرت هوش مصنوعی به جستجو کمک می‌کند.

این گزارش می‌گوید اگرچه نوار جستجوی واتس‌اپ در حال ارتقای هوش مصنوعی است، اما همچنان می‌توانید آنچه را که به آن نیاز دارید به روش قدیمی پیدا کنید. پیدا کردن پیام‌ها، گروه‌ها و مخاطبین ظاهراً مانند قبل کار خواهد کرد.

به نظر می‌رسد واتس‌اپ در حال آزمایش راه‌های مختلفی برای دسترسی افراد به هوش مصنوعی متا است. البته فعلا مشخص نیست که واتس‌اپ به ارائه هوش مصنوعی متا از طریق نوار جستجو و نماد برنامه در نسخه‌های بعدی ادامه دهد یا خیر. احتمالاً، این به متا کمک می‌کند تا بفهمد کاربران کدام روش را بیشتر دوست دارند و چگونه می‌توانند استفاده از هوش مصنوعی متا را راحت‌تر کنند.

 

به نظر می‌رسد این ویژگی برای کاربران iOS و اندروید فعال است.  هوش مصنوعی متا همچنین به طور مستقل کار می‌کند و چت‌های گذشته شما را به خاطر نمی‌آورد.

متا در این قابلیت، حریم خصوصی را در اولویت قرار می‌دهد. این شرکت فقط در صورتی اطلاعات را جمع‌آوری می‌کند که بخواهید با هوش مصنوعی چت کنید، و حتی پیشنهاداتی که مشاهده می‌کنید تصادفی هستند. ظاهرا متا برای جمع‌آوری اطلاعات فعالیت واتس‌اپ شما را ردیابی نمی‌کند.

متا علاوه بر واتس‌اپ، هوش مصنوعی‌ را با کاربران اینستاگرام و مسنجر در هند و مناطق خاصی از آفریقا آزمایش می‌کند. به گفته یکی از نمایندگان متا، این غول رسانه‌های اجتماعی در حال آزمایش تجربیات مختلف مبتنی بر هوش مصنوعی در ظرفیت محدود است. همه این‌ها نشان می‌دهد که متا در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از پایگاه کاربری عظیم خود در برنامه‌های مختلف است تا پیشنهادات هوش مصنوعی خود را در آینده بهتر کند. حتی ممکن است به زودی شاهد نمایش برخی از ویژگی‌های ویرایش تصویر هوش مصنوعی اینستاگرام در واتس‌اپ باشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا