بازداشت کلاهبردار میلیون دلاری در تهران

به گزارش خبرآنلاین ،رئیس پلیس بین‌الملل از بازداشت فرد ایرانی به اتهام کلاهبرداری ۲.۵ میلیون دلاری در یکی از کشورهای همسایه خبر داد.

ایسنا در خبری نوشت:سردار مجید کریمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: فردی که تحت پیگرد مراجع قضائی یکی از کشورهای همسایه به اتهام کلاهبرداری به مبلغ دو میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری بود پس از بازداشت در تهران، برای رسیدگی پرونده، تحویل مراجع قضایی شد.

وی در تکمیل این خبر گفت: متهم به عنوان مدیرکل شرکتی در یکی از کشورهای همسایه مشغول بکار بوده است و با تبانی حسابدار اصلی شرکت، اقدام به کلاهبرداری از آن شرکت به میزان دو میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در قالب فروش غیرقانونی محصولات شرکت کرده بود.

کریمی افزود: پس از شکایت شاکی پرونده در کشور همسایه و اعلام اینترپل کشور مربوطه اعلان قرمز یا حکم جلب بین المللی علیه مشارالیه، صادر شد و شناسایی و دستگیری نامبرده از پلیس بین الملل تهران درخواست شد که پس از انعکاس موضوع به مرجع قضایی کشورمان، نهایتا نامبرده هفتم خرداد ماه سال جاری در تهران شناسایی، دستگیر و روانه زندان شد.

رئیس پلیس بین الملل فراجا در ادامه افزود: پس از شناسایی این متهم در کشورمان و بازداشت وی در تهران توسط ماموران انتظامی، متهم به مراجع قضائی معرفی و پس از رسیدگی، نهایتاً برای رسیدگی پرونده، تحویل قوه قضائیه شد.

۲۳۳۲۱۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا