شاسی‌بلند الکتریکی چینی، تهدیدی برای تسلا

لی اتو L ۶ که به عنوان یک SUV متوسط تا بزرگ شناخته می‌شود، دارای ابعاد ۴۹۲۵/۱۹۶۰/۱۷۳۵ میلی‌متر و فاصله بین دو محور ۲۹۲۰ میلی‌متر است.

به گزارش خبرآنلاین، دو پیکربندی رانندگی هوشمند AD Pro و AD Max برای این خودرو ارائه شده است. L ۶ Pro به‌صورت استاندارد با AD Pro عرضه می‌شود که متشکل از ۱۰ دوربین، یک رادار جلو و ۱۲ رادار اولتراسونیک است. L ۶ Max به‌صورت استاندارد با AD Max عرضه می‌شود که به ۱۱ دوربین، یک سنسور لیدار، یک رادار جلو و ۱۲ رادار اولتراسونیک مجهز است. تراشه این سیستم توسط NVIDIA تامین می‌شود.

(تصاویر) شاسی‌بلند الکتریکی چینی، تهدیدی برای تسلا مدل X

کابین خودرو از چهار نمایشگر تشکیل شده که شامل یک صفحه‌نمایش مرکزی، یک صفحه‌نمایش اطلاعات – سرگرمی سرنشین شاگرد، نمایشگر کیلومترشمار و یک هدآپ دیسپلی است.

امکانات دیگر شامل سیستم صوتی با ۱۹ بلندگو، ماساژور ده نقطه‌ای صندلی‌های جلو و دو پنل شارژ بی‌سیم ۵۰ واتی است. علاوه بر این، L ۶ Max به یک یخچال ۸.۸ لیتری مجهز شده است که می‌تواند دمای ۰ تا ۷ درجه سانتی‌گراد سرمایش و گرمایش ۳۵ درجه تا ۵۰ درجه سانتی‌گراد داشته باشد.

(تصاویر) شاسی‌بلند الکتریکی چینی، تهدیدی برای تسلا مدل X

با خواباندن صندلی‌های ردیف دوم، حجم صندوق عقب به ۱۹۲۳ لیتر می‌رسد. از نظر فضای صندلی، فضای سر ردیف جلو ۱۰۳۳ میلی‌متر، فضای سر ردیف دوم ۹۶۸ میلی‌متر و حداکثر فضای پای ردیف دوم ۱۱۳۵ میلی‌متر است.

(تصاویر) شاسی‌بلند الکتریکی چینی، تهدیدی برای تسلا مدل X

نیروی تولیدی از یک سیستم هیبریدی متشکل از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو و موتور‌های دوگانه جلو و عقب (برقی)، همراه با پکیج باتری‌های لیتیومی CATL تامین می‌شود. قدرت ترکیبی به ۶۰۰ اسب بخار قدرت و ۵۲۹ نیوتن متر گشتاور می‌رسد.

شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت این خودرو در ۵.۴ ثانیه قابل انجام است. کل این سری به‌صورت استاندارد با یک بسته باتری ۳۶.۸ کیلووات ساعتی عرضه می‌شود که برد الکتریکی خالص ۲۱۲ کیلومتر (بر اساس CLTC) و برد جامع ۱۳۹۰ کیلومتری را ارائه می‌دهد.

(تصاویر) شاسی‌بلند الکتریکی چینی، تهدیدی برای تسلا مدل X

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا