سرعت دانلود و آپلود این گوشی از آیفون۱۵ بالاتر است!

سری گلکسی S ۲۴ در حوزه‌های مختلفی با سری آیفون ۱۵ رقابت می‌کند. حالا گزارشی تازه نشان داده که خانواده گلکسی S ۲۴ از خانواده آیفون ۱۵ در زمینه دانلود و آپلود ۵ G در اکثر کشور‌های جهان سریع‌تر است.

به گزارش دیجیاتو، Ookla، مالک وب‌سایت معروف SpeedTest.net، نتیجه بررسی‌های اخیر خود در مورد سریع‌ترین گوشی‌های هوشمند ۵ G در سراسر جهان را به‌اشتراک گذاشته است. این شرکت می‌گوید سری گلکسی S ۲۴ در پانزده کشور/منطقه در سراسر جهان، از سری آیفون ۱۵ سریع‌تر است.

سرعت تست ۵ G سری گلکسی S ۲۴ در هند

سرعت شبکه ۵ G سری گلکسی S ۲۴ در کدام کشور‌ها بیشتر است؟

در فرانسه، هنگ کنگ، هند، مکزیک، نیجریه، قطر، اسپانیا، تایلند، فیلیپین، امارات متحده عربی، بریتانیا و ایالات‌متحده، سری S ۲۴ سرعت متوسط دانلود و آپلود بالاتری نسبت به آیفون ۱۵ و نسل قبل آن دارد. البته سری آیفون ۱۵ در زمینه سرعت دانلود و آپلود ۵ G، عملکرد بهتری نسبت به سری گلکسی S ۲۴ در کشور‌های اندونزی، ژاپن و کره جنوبی از خود نشان داده است.

سری گلکسی S ۲۴ در تست‌های تأخیر نیز بهتر از سری S ۲۳ و خانواده آیفون ۱۵ است. این آزمایش‌ها از ۱ فوریه تا ۲۴ مارس ۲۰۲۴ انجام شد. متوسط سرعت دانلود گلکسی اس ۲۴ بسته به منطقه، از ۵۵ مگابیت بر ثانیه تا ۹۷۱ مگابیت بر ثانیه متغیر بود. سرعت انتقال داده‌های شبکه سلولی به عواملی مثل نوع دستگاه، فناوری سلولی و میزان دریافت سیگنال بستگی دارد.

سری Galaxy S ۲۴ سامسونگ، اوایل بهمن ۱۴۰۲ معرفی و به‌بازار عرضه شد. این سری شامل گوشی‌های گلکسی اس ۲۴، اس ۲۴ پلاس و اس ۲۴ اولترا است. این گوشی‌ها در واقع بهترین پرچمداران سامسونگ هستند و کاربران می‌توانند با توجه به بودجه مالی، ترجیحات کاربری و سلایق خودشان، آن‌ها را تهیه کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا