جدیدترین خودروی کیا با سیستم اثرانگشت رونمایی شد

کیا EV ۶ که یکی از خودرو‌های مهم و منحصربه‌فرد این شرکت به‌حساب می‌آید، بیشترین تغییر ظاهری را در نمای جلویی تجربه کرده است. چراغ‌های جلوی زاویه‌دار و خشن این بخش، متمایزکننده‌ترین عنصر خودرو در مقایسه با مدل قبلی است. در مدل استاندارد EV ۶ بین چراغ‌های جلو هیچ اتصالی وجود ندارد، در حالی که در نسخه GT-Line، چراغ‌ها به هم متصل هستند. رینگ‌های جدید آلیاژی ۱۹ و ۲۰ اینچی برای سفارش وجود دارند.

اگرچه فضای داخلی خودرو آشنا به نظر می‌رسد، اما EV ۶ جدید دارای فرمان سه پره متفاوت و قاب به‌روز شده برای نمایشگر‌های دوگانه است. کیا یک سیستم احراز هویت اثرانگشت، نمایشگر ۱۲ اینچی هد آپ و یک آینه دید عقب دیجیتال را در جدیدترین مدل EV ۶ نصب کرده است. رنگ مشکی براق پیانویی در امتداد کنسول مرکزی که در مدل قبل وجود داشت، از بین رفته است.

جدیدترین خودروی کیا با سیستم اثرانگشت رونمایی شد

EV ۶ جدید دارای کیسه‌های هوای جانبی ردیف دوم و ستون‌های B ضخیم‌تر برای استحکام بیشتر بدنه است. علاوه بر این، موتور‌های الکتریکی اکنون صدای کمتری دارند و راحتی سواری خودرو با دست کاری کمک‌فنر‌ها بهبودیافته است. علاوه بر این، مواد عایق صوتی اضافی در اطراف موتور عقب وجود دارد.

جدیدترین خودروی کیا با سیستم اثرانگشت رونمایی شد

کیا باتری قدیمی ۷۷٫۴ کیلووات ساعتی را کنار گذاشته و به دنبال یک بسته بزرگ‌تر ۸۴ کیلووات ساعتی است که می‌تواند در ۱۸ دقیقه از ۱۰ درصد تا ۸۰ درصد شارژ شود. EV ۶ دیفرانسیل عقب اکنون می‌تواند ۴۹۳ کیلومتر مسافت را طی کند. EV ۶ به‌روز شده از ماه آینده به فروش می‌رسد.

جدیدترین خودروی کیا با سیستم اثرانگشت رونمایی شد

منبع: خبرآنلاین

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا