Shia-Online.ir - شیعه آنلاین - این تصاویر قبر مبارک رسول الله (ص) نیست
14315 18:18 - 04 مهر 1389
این تصاویر قبر مبارک رسول الله (ص) نیست

گشتم در اینترنت ببینم چه سایتی این عکس را بعنوان عکس مقبره حضرت رسول (ص) منتشر کرده است دیدم یک سایت پاکستانی این کار رو کرده است! اگر شما در سرچ تصاویر گوگل هم سرچ کنید: prohpet grave می بینید که جزو اولین عکس ها این عکس می آید! در زیر این عکس نوشته شده که "زائران کمی موفق به دیدن این قبر می شوند"
به گزارش شیعه آنلاین، یکی از کاربران این پایگاه خبری که خواست نامش فاش نشود، با ارسال این مطلب، به اشاره فاحشی که توسط بسیاری از مسلمانان رخ می دهد اشاره کرده است. با کمی تغییر در ادبیات نوشتاری، مطلب این کاربر محترم را منتشر می کنیم:

امروز داشتم یکی از خبرگزاری ها را می گشتم دیدم یک تیتر زده و نوشته است: "نمایی از قبر حضرت رسول(ص)". رفتم ببینم چیست، دیدم این عکس رو گذاشته:
چند وقت پیش هم یادم هست این عکس در ایمیل ها و شبکه های اجتماعی پخش شده بود و ملت فکر می کردند این قبر حضرت رسول (ص) است! خب، من الحمدلله همون اولین باری که این عکس را دیدم چون قبلا عکس قبر مولانا را دیده بودم می دانستم که این قبر مولاناست! نمونه های دیگری از عکس مقبره مولانا را می توانید در عکس های زیر ببینید.

دقت کنید تابلویی که بالای قبر گذاشته شده در عکس بالا معلوم نیست ولی در عکس های زیر کاملا مشخص است که نوشته شده "یا حضرت مولانا":

 
 
اما قبر مطهر حضرت نبی اکرم (ص) واقعا کجاست؟ خب، در مسجد النبی دیگه... در عکس های زیر می توانید درب های این مقبره رو ببینید:


گشتم در اینترنت ببینم چه سایتی این عکس را بعنوان عکس مقبره حضرت رسول (ص) منتشر کرده است دیدم یک سایت پاکستانی این کار رو کرده است! اگر شما در سرچ تصاویر گوگل هم سرچ کنید: prohpet grave می بینید که جزو اولین عکس ها این عکس می آید! در زیر این عکس نوشته شده که "زائران کمی موفق به دیدن این قبر می شوند" (به اصطلاح خودمون یعنی این عکس خیلی نابه!)
نمی دانم این کار مغرضانه بوده یا خیر! اما خواهشا آقایان، خانما ... دیگر این اشتباه فاحش را تکرار نکنید!


برچسب: تصاویر - قبر - مبارک - رسول الله - پاکستان - عکس - سایت

اسماعیل
23 اسفند 1392
سلام
من سال 89 که مدینه مشرف شدم خودم را به هر مشکلی بود پشت نجره رساندم ودر تاریکی داخله روضه چیزی که دیدم این بود که یک نکه پارچه ضخیم دقیقا مثل پارچه روی کعبه بانوشته لااله الله ومحمد رسولله بود فقط تفاوت آن با کعبه در رنگ بود که با رنگ سبز بود و چهار گوش بلند بودوهیچ شباهتی با تصویر بالا نداشت
محمدرضا
23 آبان 1392
واقعا عالي بود حرف نداشت .مممممممممممممنون اززحمات فراوان.
حسین نصر
19 آبان 1389
با سلام
بله این عکس قبر رسول الله نیست ولی شکل قبر حضرت به همین شکل است چون این نوع قبر سازی مربوط به دوره عثمانی هاست اگر شما به شکل قبور صحابی پیامبر در سوریه هم نگاه کنید به همین شکل است. بنده عکس واقعی و قدیمی قبر پیامبر را دیده ام در حالی که قبر ابوبکر بصورت کوچکتر در کنار آن قرار دارد و به وضوح می توان نام پیامبر و ابوبکر را بر روی پارچه ای که روی قبر قرار دارد مشاهده کرد
عطیه
13 مهر 1389
خیلی ممنون من سالها دنبال عکس اول که تااونجا که من یادم هست بیت الفاطمه است و عکس دومی هم قبر حضرت رسول اکرم و(به ظاهراولی ودومی وسومی) بودم خدا به شما اجربدهد چون این وهابیون حتی نمی گذاشتند که ما ازباب جبرئیل وارد شویم تا درخانه حضرت زهرا رازیارت کنیم ونمازی بخوانیم حتما مثل کلمه بیت الفاطمه که توسط وهابیون گچ گرفته شد میخواهند حال قبر حضرت رسول رانغوذبالله یه کاری بکنند . اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وال محمد واخرتابع له ذالک .
محمدرضا زمردیان
06 مهر 1389
از اطلاع به موقعتون واقعاً ممنون الله صبحان الله تعالی نگهدارتان
ابراهيمي
06 مهر 1389
واقعا هنر کردي
از کرامات شيخ ما چه عجب پنجه را وا کرد و گفت : وجب
بابا اين که ديگه معلومه هر کي هم اين عکس ها رو با عکس قبر رسول اکرم ص اشتباه بگيره ديگه خيلي پرته بابا مشکل تو ي چيزهاي ديگه هستش اينم شد خبر از شما بعيد بود . . .
علي لباف
05 مهر 1389
از اطلاع رساني شما بسيار متشکرم
محمد
05 مهر 1389
السلامـ...
خدا رحمت کند مولانا را..
روح الله
04 مهر 1389
سلام عليكم:
خواهش ميكنم تفاوت مسجد الاقصي با قبه الصخره رو هم بيان كنيد تا همه از جمله رسانه ها به اشتباه خودشون پي ببرن.
چون همه دارن قبه الصخره رو بجاي مسجدالاقصي به ذهن مردم وارد ميكنن واين همون زمينه سازي تخريب مسجدالاقصي هست. همون طرحي كه رژيم صهيونيستي داره بشدت دنبال ميكنه!!
(((اللهم عجل لوليك الفرج)))


ارسال نظر

نام
ایمیل
سایت/وبلاگ
* نظر
کد امنیتی  
 

   

آخرین اخبار