مسجدالأقصی و کعبه را هم خراب کنند باز هم حکام اسلامی کاری نمی‌کنند؟!

حوری سادات هاشمی نسب/ دبیر اخبار

به گزارش شیعه آنلاین؛ چند سال است که مسلمانان مظلوم و بی گناه میانمار توسط ارتش غیر اسلامی این کشور به طور وحشیانه و ددمنشانه ای مورد شدید ترین ظلم ها، جنایت ها و کشتارها قرار گرفته اند.

مسلمانان میانمار هم شکنجه روحی و بدنی می شوند، هم به قتل می رسند، هم سرشان از بدن جدا می شود، هم دختران و زنانشان مورد تجاوز قرار می گیرند، هم جسدشان در آتش سوزانده می شود و ده ها جنایت دیگر که در معرض آن قرار می گیرند، اما حکام به اصطلاح مسلمان کشورهای اسلامی حتی به خود زحمت نمی دهند بیانیه ای اعتراض آمیز صادر کنند.

حقیقا این پرسش مطرح است که چرا این حکام در برابر چنین جنایت هایی سکوت کرده اند؟! آیا این اخبار و تصاویر که در مورد مسلمانان میانمار در رسانه ها منتشر می شود دروغ است و حکام اسلامی از دروغی بودن آن اطلاع دارند و لذا کاری نمی کنند؟! اگر دروغ نیست و واقعیت دارد، پس چرا ضمیر درونی آنان حتی خیلی کم هم تکان نمی خورد و صدای اعتراضان به اندازه یک بیانیه صادر نمی شود؟! آیا حکام اسلامی از کشوری یا حکومتی یا ابرقدرتی می ترسند و برای همین در برابر این جنایت ها سکوت کرده اند؟! مگر نه اینکه در روایات آمده که عزت و شرافت یک انسان مسلمان از خانه خدا هم بالاتر است؟!

متأسفانه باید گفت، میانمار که دیگر مانند یمن نیست که ملت مظلومش بیش از دو سال به طور وحشیانه و ددمنشانه مورد شدید ترین حملات ارتش رژیم آل سعود قرار گرفته اما کشورهای اسلامی به دلایل و ملاحظات مختلف سیاسی و منطقه ای و بین المللی سکوت کرده و به عربستان اعتراض نمی کنند. در میانمار دیگر چه ملاحظه ای وجود دارد که سکوت کرده اید؟!

زبان ما از مطرح کردن سوالات دیگر در این باره قاصر است، اما تنها نتیجه ای که گرفته ایم این است که احتمالا یا بهتر است بگوییم قطعا اگر یه روزی به مسجد الأقصی به عنوان قبله اول مسلمانان یا کعبه به عنوان قبله دوم و فعلی مسلمانان حمله شود و آن را تخریب کرده و با خاک یکسان کنند هم حکام اسلامی همچنان سکوت کرده و در خواب غفلت به سر خواهند برد و حتی به خود زحمت صادر کردن یه بیانیه و محکومیت را هم ندارند چه برسد به اینکه بخواهند اقدامی فراتر مانند اعتراض، هشدار، تحریم، حمله و یا هر اقدام دیگری را برای ارعاب دشمن کنند.

در پایان تنها عبارتی که به نظر ما باید گفت این است: ننگ بر حکام اسلامی، ننگ بر سازمان کنفرانس اسلامی!

اینجا قصابی نیست ..(۱۸+)
اینجا یکی از اماکن قطعه قطعه کردن بدن مسلمانان میانمار است ..
ای کاش حضرت مهدی (عج) هر چه زودتر ظهور کنند
https://telegram.me/joinchat/CgH0XjvbdP5mZtSpI1tJ6Q

این پیام همه کودکان بی گناه و مسلمان میانمار است..

قتل عام خانوادگی..(۱۸+)
قتل عام خانوادگی مسلمانان در میانمار و جهان اسلام همچنان خواب است

سوزاندن جسد مسلمانان..(۱۸+)
جسد مسلمانان بی گناه میانمار پس از قتل، آتش زده می شوند

 

جدا کردن سر مسلمانان..(۱۸+)
پس از کشتن مسلمانان میانمار، سر آنها را هم از بدن جدا می کنند

  خواهران مسلمان ما..(۱۸+)

همه اینها خواهران مسلمانان ما در میانمار هستند که آنها را کشته اند

 

خوردن گوشت بدن مسلمان ..(۱۸+)
جنایتکاران میانمار، گوشت بدن مسلمانان را پس از قتل، می خورند

شکنجه مسلمانان قبل از قتل..(۱۸+)
جنایتکاران میانمار قبل از قتل مسلمانان، آنها را شکنجه میکنن

You might also like More from author

Leave a comment