از لخت شدن زن یهودی جلوی مسجد الأقصی تا ورود سربازان با کفش

به گزارش شیعه آنلاین ؛ نزدیک به ۷۰ سال است که از تأسیس رژیم منحوس و اشغالگر صهیونیستی در سرزمین مادری فلسطینیان – که خیلی از آنها هم خیانت کار و وطن فروش هستند – می گذرد.

در طول این سال ها انواع جنایت ، اشغالگری ، ظلم ، ستم ، قتل ، شکنجه ، غارتگری ، دزدی و غیره از سوی صهیونیست ها علیه فلسطینیان رخ داده اما شاید بتوان یکی از بدترین رفتارهای شنیع و زننده آنان را حرمت شکنی مقدسات اسلامی و بخصوص مسجد الأقصی یعنی قبله اول مسلمین بدانیم.

در این نوشتار تلاش کرده ایم تنها به سه نمونه از حرمت شکنی های صورت گرفته توسط صهیونیست ها علیه مسجد الأقصی اشاره کنیم:

• در طول این ۷۰ سال ، صهیونیست ها بارها و بارها وارد مسجد الأقصی شده اند اما آنچه که بیش از همه مورد خشم و آزار مسلمانان شده این است که در بسیاری از موارد سربازانشان با کفش وارد این مکان مقدس شده و حرمت آنجا را نگه نداشته اند.

• شهرک نشینان صهیونیست در سال ۲۰۱۵ با ورود به مسجد الاقصی و برپا کردن بساط بدمینتون بازی ، حرمت این مکان مقدس را شکسته و خشم شدید مسلمانان جهان را برانگیختند لذا مقامات صهیونیست فورا با طرفندی رسانه ای، افکار عمومی را منحرف کرده و به سمت دیگری کشاندند.

• عریان شدن یک زن یهودی مقابل مسجد الأقصی در اعتراض به شیوه تعامل رژیم صهیونیستی را می توان سومین اقدام حرمت شکنانه از سوی صهیونیست های اشغالگر علیه مقدسات اسلامی دانست که چندی پیش رخ داد اما مقامات صهیونیست تلاش کردند جلوی رسانه ای شدن آن را بگیرند زیرا از خشم مسلمانان جهان ترس دارند.

اکنون این پرسش مطرح می شود که تا کی قرار است مسلمانان جهان و بخصوص حکام کشورهای به اصطلاح اسلامی در خواب غفلت باشند و با عدم اتحاد با یکدیگر جلوی رژیم صهیونیستی و حرمت شکنی هایش را نگیرند؟!

You might also like More from author

Leave a comment